Saç Ürünleri

Sebamed Şampuan

Sebamed Şampuan

Saç derisinde kepeklenmeyi arttıran mikroorganizmalar olduğundan, kepek probleminin çözümü için antibakteriyel bir etki gerekir. Sebamed’in pH 5,5 değeri, saç derisinin zararlı mikroorganizmalara karşı koruyucu asit örtüsünü destekleyerek, bakteri ve mantarlara karşı korur. Sebamed şampuan, saç derisinin asit örtüsünü koruyan pH 5,5 değeri ve kepek önleyici piroktan olamin içeriği sayesinde, kepeği önlemede ideal etkiyi sağlar. Düzenli kullanımda kepeği önler. Yağlıdan normale, kepekli saçları kurutmadan ve yıpratmadan temizler, yağ salgısını düzenler.

Neden Sebamed şampuan

Dünyayı sarsan buluş ph 5.5 özelliği ile cilt temizleyici ürünler içinde dünyada ilk üretilen üründür. cilt sağlığı konusunda deneyimli tıp otoriteleri tarafından kabul edilmiş bir üründür. Sağlıklı cilt için, hayat boyu garanti, Sabun ve alkali içermeyen geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Koruyucu ph 5.5 özeliği ile cildin asit örtüsünü korur. Cilt temizleyici ürünleri, hassas ve etkili sonuçlar kazandırır. Yıkanmanın ardından ciltte bıraktığı duygu benzersizdir; cilt yumuşak ve dinçtir. Sebamed temizlik kokusunu uzun süre korur. Sebamed, tepeden tırnağa cilt bakımı için gereken ürün çeşitliliğine sahiptir.

Tüketiciye, cilt sağlığı için yüksek derecede koruyucu özellik ve güvenilirlik sağlar… Sadece, en gelişmiş, saf hammaddeler kullanılır. Kullanılan bütün saf hammaddeler, Alman Kalite Standartları’nda kontrol ve test edilir. Mikrobiyologlar, bitmiş ürünleri test ederler. Hiçbir Sebamed ürününde, dioksan, formaldehid veya nitrozamin yoktur. Sebapharma’nın AR-GE departmanı, dermatologların araştırma sonuçlarını değerlendirerek, Sebamed ürünlerinde, cilt yapılarına ve gereksinimlerine göre geliştirme için çalışır. Sebamed ürün formüllerinin geliştirilmesi, üründe 4. jenerasyon yüzey aktif maddeler kullanımını sağlamaktır. Sebamed ürünlerinde Alerji riski, yok denecek katar azdır. 5 milyon kişiden sadece birinde görülebilir. Sebamed ile yapılmış 102 klinik araştırma mevcuttur.

Tüketici için ekonomiktir ve ekolojik dengeyi de dikkate almaktadır Bir ailenin tüm bireyleri için kullanılabilen ideal bir üründür. Sebamed ürünleri, fiyatları ile ekonomik ürün grubudur. Yeni geliştirilmiş bütün ürünler, klinik olarak insan cildinde test edilir. Bitmiş ürünler, hayvanlar üzerinde denenmez. Çevre dostudur, ekolojik dengeye zarar vermez. Ambalajı, hem kutu, hem şişesi geri dönüşümlüdür.

20 Yorum “Sebamed Şampuan”

 • Cemil says:

  Ben 4230 greft ektirdim. Bundan sonra saçım için Zeytin yağlı kostik oranı olmayan sabun kullanmamı önerirmisiniz.
  Dr.Atilla Kaya
  önermem.çünkü sabun saçlı deriiden tam olarak temizlenemiyor,kıl diplerinde birikiyor.buda saç sağlığını olumsuz etkiliyor

 • yusuf says:

  Hocam, ben 16 yasindayım şakaklarda yeni olusmus hafif bir seyreklik farkediyorum. Şu anlarda bioblas kullaniyorum fakat hic bir etkisi yok. Sebamede geçmeyi düşünüyorum. Bir doktor akrabam pharmaton kullan dedi ama yorumlarda xpecia daha iyi deniliyo sizce ne yapmaliyim???
  Dr.Atilla Kaya
  16 yaşında genetik dökülme olmaz.araştırmalısınız

 • Tuğçe says:

  Merhaba. Sebamedin kırıklar ve boyalı saçlar için bakım sampuanini kullanıyorum. Saçlarım çok az ve yıllardır uzamiyor gürleşmesini ve uzamasını istiyorum çam terebentin yağını sebamed şampuanıma kalabilir miyim ?
  Op Dr Atilla Kaya
  Saç kökten beslenerek uzar, dışardan uygulamalar çok etkili olmaz, B7 vitamini alabilirsiniz, dökülme de varsa B7 vitamini de içeren xpecia tablet alabilirsiniz.

 • neşe says:

  hocam merhaba benim saçım boyalı ve çok kuru hemen saçım kırılıyor nasıl bir şampuan kullanmalıyım sebamed ph 5.5 iyi gelir mi canlansın kırılmasın istiyorum ya da sebamedin hangi türünü kullanmalıyım ?
  Op Dr Atilla Kaya
  Eğer yaptırab,iyorsanız saç analizi yaptırın ona göre kullanın

 • Omer says:

  Goktor bey iyigünler,

  Stese bağlı olarak iki konum var;

  1-Yaklaşık bir sene önce başımın bazı bölgelerin de para büyüklüğün de dökülmeler oldu.Dr. cildi tahriş eden bir sıvı verdi.Bir müddet kullandım.Fakat sonuç alamayınca bıraktım.
  Acaba uygun bir ilacı varmı?
  2-Herhangi net bir tanı konmamasına rağmen,zaman zaman kulak arkası ve saçlı deride ufak kabuklanmalar oluyor.Sık sık da yüzümde kızarıklıklar vesonrasın da da egzama oluşuyor.Seboroit dermatit olabileceği söylendi.Acaba önerebileceğiniz bir ilaç var varmıdır?
  Teşekkürler,
  Omer Yavuz
  Dr Atilla Kaya
  saçkıran olmuşsunuz.sadbe kullanabilirsiniz
  kızarıklık ve pullanam için seboderm şampuan,yüz bölgesine ayrıca pruzon pomat kullanabilirsiniz

 • sedat says:

  merhaba hocam
  ben saç ektirdim ve sebamed şampuanını da verdi kullanıyorum her zaman bu şampuanı kullansam sorun olur mu _? yoksa önereceğiz bi şampuan var mı _? tşk ler
  Op Dr Atilla Kaya
  biotin içeren bir şampuan kullanabilirsin

 • Tgc says:

  Hocam,
  Ben saçlarımı sabah yıkıyorum öğlene kadar yaglanıyo kullanmadıgım sampuan kalmadı bir öneri de bulunur musunuz bana? Sebamedin şampuanını kullanmam uygun mu?
  Op Dr Atilla Kaya
  olabilir.sebodermi de deneyebilirsin

 • Ramazan says:

  Hocam size iki sorum var birincisi saçın uzunluğu kısalığı dökülmede farkediyor mu yani uzunken dökülen saç kısaltıldığında dökülmeme olayı varmı ikincisi minoxil kullansam saçlarım çıksa 5 gün aksatınca hemen dökülür mü yani arada 3-5 gun aksatsak dökülür mü iyi günler
  Op Dr Atilla Kaya
  uzunluk kısalık dökülmede farketmez.kısalınca azalmaz.sadece dökülen saçları göremeyiz.3-5 gün akşatmak bişi yapmaz.ama kalite etkilenebilir.bu nedenle aksatmadan kullanmak gerekir

 • Arda says:

  Hocam stresten dolayı yaklasik 6 ay önce 2 hafta boyunca yoğun bir şekilde döküldü simdi sacım gür degil seyrek stresten dökülen saçı geri nasıl çıkarırız tavsiyeleriniz nelerdir
  Op Dr Atilla Kaya
  günde 2 doz xpecia tablet alabilirsin.2 ay 2 doz daha sonra tek doz istediğin sonucu alana kadar kullanmalısın

 • Mert says:

  Hocam iyi günler saçlarımın tepesi seyrek ama çok degil dipleri gözüküyor minoxili önerirmisiniz bıttım sabunu tavsiye ettiler saçı kalınlaştırmaktan baska ise yaramıyor saçlarım gittikçe seyrelmeye başlıyor ne tavsiye edersiniz
  Op Dr Atilla Kaya
  sadece sabun yada şampuan genetik tip saç dökülmesini önleyemez.saçın ihtiyacı olan maddeleri içeren ve saçlı derinin kanlanamsını arttıran ürünler kullanmalısınız

Yorum Yap Soru Sor

gajah

Arama
Saç Biti Tedavisi