Saç Ürünleri

Xpecia Erkek

Erkek saç dökülmesi problemine karşı özel olarak geliştirilmiş tablet formunda olup kısa sürede saç dökülmesini durdurup yeni saçların çıkmasını sağlayacak etkiye sahiptir.

Saç dökülmesi tedavisi için üretilmiş yüzlerce sprey formunda ürün vardır ne yazık ki bunlardan sadece minoxidil veya procapil içerenler olumlu etki sağlamaktadır “bitkisel” adıyla üretilen diğer yüzlerce ürün hiçbir işe yaramamaktadır.

Saç dökülmesi hastalık gibi kabul edilip uygun bilimsel ürünler kullanılmalıdır.xpeciada bulunan tüm aktif maddeler bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış hammaddelerdir.

Bölgesel ilaç kullanımında hastalar bir çok sebeple kullanımı uzun süre devam ettirememekte ve büyük kısmı tedaviyi bırakmaktadır oysa saç dökülmesi sürekli olan ilaçla duran ancak ilacın bırakılması halinde yeniden başlayan bir sorundur.

 

Bölgesel saç ilacı kullanımında;günde 2 defa uygulamanın zorluğu,uygulama sonrası koku olması,ciltte tahrişe sebep olması,alerji yapabilmesi,saçta tortu bırakması,arkasından banyo yapılamaması,saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar görülebilmektedir.

 

Xpecia tablet tüm bu sorunları aşmaktadır çünkü hap şeklinde kullanım spreye kıyasla çok daha kolaydır.İlk 3 aydan sonra günde tek tablet alınması kullanımı daha da kolaylaştırmaktadır.

Xpecia Hair Pharma kalitesiyle erkek ve kadın olmak üzere iki formda üretilmektedir.

Xpecia Erkek İçindekiler                                       

Saw palmeto (meyve)    300 mg

Ginkgo biloba (yaprak)    20 mg

Bioperin                           4 mg

Biotin                               2 mg

Pantotenik asit               20 mg

Folik asit                      0,4 mg

Zink                                 7.5 mg

Magnezyum                     10 mg

Silica                                10 mg

L Sistin                              5 mg

Keratin                            10 mg

İsoflavon                           4 mg

DeliciousDiigoStumbleUponTumblrBlogger PostFriendFeedLiveJournalLinkedInRedditShare

296 Yorum “Xpecia Erkek”

 • Burhan diyor ki:

  Hocam

  Xpecia ile birlikte medobihotin kullanmak faydalımıdır ? yoksa sadece xpecia kullanmak yeterlimi …Xpecia içeriğinde 2mg biotin içerdiğinden ve medobihotin de 5 mg biotin içerdiğinden soruyorum.

  Beraber kullanımı zararlı yada faydalı yada gereksiz ? Yorumlarınızı rica ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  xpecia tablet yeterlidir

 • Muhammet diyor ki:

  Hocam iyi günler ince telli saçlarım var ve zayıfladıklarunı hissediyorum haliyle dökülüyorkar geçen sene hastahaneye gittim kan değerlerime baktı doktor ve zigavus şampuan ve biokxin sprey önerdi şampuanı alabildim ama sprey pahalıydı altı ay kullan diyince bide göze alamadım öğrenciyim para yok o tarz şeykere ama gidilatta canımı sıkıyır babamda kel değildi yani sık saçlarınvardı çok şanssızım xpecia tabletinin fiyatı ne kadar bide yan etkileri var mı acaba ? Şimdiden çok teşekkür ederim çok sağolun hocam.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  :( xpecia tabletin yan etkisi yok.fiyatına resmi internet sitesinden bakabilirsin.sadece baba değil,soyağacına bakmak gerekir kellik için.

 • ozan diyor ki:

  Hocam merhabalar iyi calismalar sprey kullanmak zor geldigi icin xpecia tablet kullaniyorum surekli 2 defa bu sekilde genetik sac dokulmesini engelliyemezmiyim illa sprey şartmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  günde iki doz alman gerekir.başarısı %70-75 tir.beraberinde sprey kullanırsan %90-95 lere çıkar etkinlik

 • bbb38 diyor ki:

  iyi günler hocam ben 4 aydır minoxil kullanıyorum saç dokulmem çok kalmadı şimdi xpecia kullansam minoxilin etkisine daha yararlı olurmu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kullanabilirsin.daha etkili olur

 • samet diyor ki:

  Hocam proscar günde 1/3, günde iki defa xpecia, hair forteyi kullanım zorluğundan sadece geceleri kullanıyorum ve sabahları sawpooyla yıkama yapıyorum nasıl yorum yaparsınız eklemem ya da çıkarmam gereken bişey var mı ve bu tedaviden ne kadar beklentim olabilir ? Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yeterince iyi bi kombinasyon.3. aydan sonra proscarı çıkarabilirsin

 • cemal diyor ki:

  Sayın Doktor Bey ;
  Hairforte ile xpecia tablet kullanmayı düşünüyorum. Yalnız hairforte sprey cinsellik üzerine etkisi yok yazıyor ama Finasterid (propecia tablet) gibi etki yapar diyor. Finasterid erkeklerde meni azaltıyorsa o zaman hairforte sprey kullanımında da meni azalması gözükmez mi? Kafada soru işareti bırakıyor ? İlginiz için teşekkür ederim. Cevap verirseniz sevinirim.
  Saygılar …
  Op.Dr.Atilla KAYA
  fakat etken madde finasterid değil.hairforte un içriğinde yer alan procapilin bileşenlerinden oleanoik asitin 5 alfa reduktazı baskılama etkisi var ve bu zaten lokal uygulanıyor.dolayısı ile korkmadan kullanabileceğiniz bir ürün

 • vatandaş diyor ki:

  hocam benim saçlarım yapı olarak ince telli bana faydası olur mu xpecia nın? ya da sadece biotin tablet kullansam hızlı uzamayı ve sıklaşmasını sağlamak için yeterli olur mu?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  her ikiside olabilir.ama içerik xpeciada daha zengin

 • Hüseyin diyor ki:

  Hocam merhaba ;
  xpecia tableti yeni kullanmaya başladım.Biraz küloluyum zayıflamama yardımcı olur mu ? Saç dökülmesini şikayetimi kaç gün/hafta içinde geçirir ?.Teşekkürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  xpecia zayıflama hapı değildir.etkinliğini değerlendirebilmek için en az 3 ay kullanman gerekir.tek başına %70 engeller saç dökülmesini

 • benvolki diyor ki:

  Kendim araştırarak karar vermek üzere bilgisi olduğuna inandığım size bir sorum olacak. Saç ekimi ilk haftasında antibiyotik, ağrıkesici gibi yoğun ilaç kullanımı olduğundan Biotinin özellikle antibiyotiğin bitişinden sonra kullanılması doğru mudur. Yoksa hemen balşanabilir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ekim günü kullanılabilir

 • benvolki diyor ki:

  Hocam selamlar.
  İnanın her uzman ya da sorduğumuz doktor farklı şeyler söylüyor. Fakat siz genel ürün içeriklerin hakim olarak yanıtlar veriyorsunuz ve önceki cevaplarınız ve ilgili içerikleri incelemiş olarak soracağım şu soruya göre yönümü çizeceğim:
  Öncelikle, 4.000 greft ekimim yapıldı 3 gün önce:
  1- 10 mg Biotin takviyesine ne zaman başlamalıyım?
  2- Xpecia takviyesine 12. gün mü başlamalıyım?
  3- hair forte takviyesine ne zaman başlamalıyım?
  4- Hair forceun içerdiği %3lük procapilin, %5lik minoxile eşdeğer olduğu, minoxil kullanımı ile mukayese edildiğinde aynı kullanıcıda eşdeğer sonucu vereceği net midir?
  5- xpecia’daki 2mg biotin (günde 2 adetten topl 4mg biotin) ve Hairforte’deki %1lik biotinin 1mg ile eşdeğer olduğu farzetsek günde 2 kullanım ile topl 2mg biotin ile toplamda 6 mg biotin /güne ilaveten 5mg HP biotin tablet desteği ile günlük 10-11 mg biotin destekine ulaşabiliyor olmak mantıklı mıdır?
  Uzun soruarolduğundan silecekseniz her bir soruyu ayrıayrı sorayım:)

  Teşekkürler syg
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bu kadar uzun soruları okuyamıyorum
  kendiniz araştırıp karar verin

Yorum Yap Soru Sor

kalkun

Arama
Saç Biti Tedavisi