Saç Ürünleri

Xpecia Erkek

Erkek saç dökülmesi problemine karşı özel olarak geliştirilmiş tablet formunda olup kısa sürede saç dökülmesini durdurup yeni saçların çıkmasını sağlayacak etkiye sahiptir.

Saç dökülmesi tedavisi için üretilmiş yüzlerce sprey formunda ürün vardır ne yazık ki bunlardan sadece minoxidil veya procapil içerenler olumlu etki sağlamaktadır “bitkisel” adıyla üretilen diğer yüzlerce ürün hiçbir işe yaramamaktadır.

Saç dökülmesi hastalık gibi kabul edilip uygun bilimsel ürünler kullanılmalıdır.xpeciada bulunan tüm aktif maddeler bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış hammaddelerdir.

Bölgesel ilaç kullanımında hastalar bir çok sebeple kullanımı uzun süre devam ettirememekte ve büyük kısmı tedaviyi bırakmaktadır oysa saç dökülmesi sürekli olan ilaçla duran ancak ilacın bırakılması halinde yeniden başlayan bir sorundur.

xpecia-erkek-tablet-satin-al

Bölgesel saç ilacı kullanımında;günde 2 defa uygulamanın zorluğu,uygulama sonrası koku olması,ciltte tahrişe sebep olması,alerji yapabilmesi,saçta tortu bırakması,arkasından banyo yapılamaması,saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar görülebilmektedir.

 

Xpecia tablet tüm bu sorunları aşmaktadır çünkü hap şeklinde kullanım spreye kıyasla çok daha kolaydır.İlk 3 aydan sonra günde tek tablet alınması kullanımı daha da kolaylaştırmaktadır.

Xpecia Hair Pharma kalitesiyle erkek ve kadın olmak üzere iki formda üretilmektedir.

Xpecia Erkek İçindekiler

Serenoa Repens Ekstresi (Saw Palmetto-Cüce Palmiye) (Meyve)    340 mg

Ginkgo Biloba Ekstresi (Mabet Ağacı Yaprağı)(Yaprak)    20 mg

Vitamin B5 (Pantotenik Asit) 24 mg

Biotin                           2500 mcg

Folik asit                       600 mcg

Çinko                                 15 mg

L Sistin                              40 mg

Metiyonin                         40 mg

Keratin                              20 mg

İsoflavon                              8 mg

378 Yorum “Xpecia Erkek”

 • Halil diyor ki:

  Hocam iyi günler ben saw palmetto kullanıyorum günde 500 mg ek olarak Xpecia kullanmam zararlı olur mu
  Op Dr Atilla Kaya
  olmaz

 • ozan diyor ki:

  hocam ben 17 yaşındayım.saçlarım genetik nedenlerden dolayı dökülüyor.dht yi engelleyen hap kullanmayı düşünüyorum ama dht yi engellersem sakalın çıkmasını da engellerim gibi bi korkum var.sizce sakal çıkışını engeller mi?
  Op Dr atilla Kaya
  engellemez ama dht yibaskılayan ilaçlar için erken

 • Kandaroglu diyor ki:

  Merhaba hocam
  Ben yirmi gün önce saç ekimi yaptırdım şuanda xpesia kullanıyorum yanında birşey önerir misiniz(ne mesela)ayrıca ne kadar daha ilaç kullanmayı ne zaman bırakmalıym
  Op Dr Atilla Kaya
  minoxidil yada procapil içeren sprey kullanırsanız saçlı derideki kanlanmayı arttıracağı için daha iyi sonuç alırsınız.6 ay kullanabilirsiniz ama ekim olmayan dökülen saçlarınızında tekrar çıkışını sağlayacağı için daha iyi sonuç aldığınızı göreceksiniz.bu nedenle bırakma işi size kalsın

 • Barış diyor ki:

  Hocam 2 aydır minoxidil kullanıyorum. Xpecia’ada kullacanağım. İkisinede ömür boyu devam etmemde sakınca var mıdır?
  Op Dr Atilla Kaya
  yok

 • Akın diyor ki:

  Hocam sabahları hairforte akşamları minoxil kullansam birde xpecia ve 5 mg biotin alsam nasıl olur hepsi bir zararlı olur mu. Sadece hairforte kullanıyordum etkisi olmadı gürleşmedi maalesef saçlarım.bunları uygulasam zararı olur mu hepsi birden.
  Op Dr Atilla Kaya
  zararı olmaz.kullanabilirsin

 • Asi diyor ki:

  Hocam ben hairforteye başladım yanına ek olarak xpecia ya başladım birde beş mg biotin siparişi verdim ekstra biotinin zararı olur mu
  Op Dr Atilla Kaya
  olmaz ama xpecia yı 2 tablet alırsan extra biotine gerek yok

 • Mertt diyor ki:

  Hocam xpecia kullanıyorum.yanına kombinasyon olarak minoxil mi iyi olur yoksa hair forte mi. Minoxil daha mı olumlu olur acaba.sizin görüşünüz nedir lütfen yol gösterin
  Op Dr Atilla Kaya
  siz bilirsiniz.hairforte un içeriği daha zengin

 • Sinüs diyor ki:

  Xpecia ile minoxil kullanmaya başladım, hadi bakalım hayırlısı..

 • Emre diyor ki:

  Saçlarımda bir problem yok ve sağlıklı. Dahada güçlü ve sağlıklı olması adına xpecia tablet kullanmam bir sorun yaratır mı?
  Op Dr Atilla Kaya
  yaratmaz

 • Su diyor ki:

  Merhaba ben xpecia yıyeni kullanmaya başladım erkek tipi dökülme var umarım faydadı olur ama yan etkisi neler merak ediyorum internetten baktım yok gibi ama kilo aldırır mı?benim allerjik bünyem var o yüzden merak ediyorum
  Op Dr Atilla Kaya
  hemen hemen içeriği vitaminlerden oluştuğu için böyle bir şey sözkonusu olmaz

Yorum Yap Soru Sor

siput

Arama
Saç Biti Tedavisi