Saç Ürünleri

Xpecia Erkek

Erkek saç dökülmesi problemine karşı özel olarak geliştirilmiş tablet formunda olup kısa sürede saç dökülmesini durdurup yeni saçların çıkmasını sağlayacak etkiye sahiptir.

Saç dökülmesi tedavisi için üretilmiş yüzlerce sprey formunda ürün vardır ne yazık ki bunlardan sadece minoxidil veya procapil içerenler olumlu etki sağlamaktadır “bitkisel” adıyla üretilen diğer yüzlerce ürün hiçbir işe yaramamaktadır.

Saç dökülmesi hastalık gibi kabul edilip uygun bilimsel ürünler kullanılmalıdır.xpeciada bulunan tüm aktif maddeler bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış hammaddelerdir.

Bölgesel ilaç kullanımında hastalar bir çok sebeple kullanımı uzun süre devam ettirememekte ve büyük kısmı tedaviyi bırakmaktadır oysa saç dökülmesi sürekli olan ilaçla duran ancak ilacın bırakılması halinde yeniden başlayan bir sorundur.

 

Bölgesel saç ilacı kullanımında;günde 2 defa uygulamanın zorluğu,uygulama sonrası koku olması,ciltte tahrişe sebep olması,alerji yapabilmesi,saçta tortu bırakması,arkasından banyo yapılamaması,saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar görülebilmektedir.

 

Xpecia tablet tüm bu sorunları aşmaktadır çünkü hap şeklinde kullanım spreye kıyasla çok daha kolaydır.İlk 3 aydan sonra günde tek tablet alınması kullanımı daha da kolaylaştırmaktadır.

Xpecia Hair Pharma kalitesiyle erkek ve kadın olmak üzere iki formda üretilmektedir.

Xpecia Erkek İçindekiler                                       

Saw palmeto (meyve)    300 mg

Ginkgo biloba (yaprak)    20 mg

Bioperin                           4 mg

Biotin                               2 mg

Pantotenik asit               20 mg

Folik asit                      0,4 mg

Zink                                 7.5 mg

Magnezyum                     10 mg

Silica                                10 mg

L Sistin                              5 mg

Keratin                            10 mg

İsoflavon                           4 mg

DeliciousDiigoStumbleUponTumblrBlogger PostFriendFeedLiveJournalLinkedInRedditShare

259 Yorum “Xpecia Erkek”

 • Can diyor ki:

  Merhabalar hocam daha őnce mail ile bir soru sormuştum ve cevaplamiştiniz şimdide buradan sormak istedim. Xpecianin icerisindeki isoflavon soyanin ve baklagillerinde bagzilarinda bulunan bir nevi őstrojen. Erkeklerde soya tuketilmesinin bile sakincali olduguna dair internette.bir cok kaynak var sizin bu durumdaki dusunceniz nelerdir ? Vűcuttaki free ve total testeron oranlarina ve libidoda azalmaya neden olabilirmi ? Xpecia iceriğindeki isoflavonlar. Tesekkur ederim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  erkek tipi olduğu için bu sebeple çok düşük tutulmuştur, tedavi dozu 2×50 mg yani 100 mg dır, xpecia da 4 mg var, yan etki yapması beklenmez.

 • ismail diyor ki:

  Hocam Merhabalar arkadaşa verdiğiniz cevapta 5 alfa reduktazin baskilanmasina göre yan etkisi değişir demişsiniz demekki x pecia ninda yanetkisi var ama yinede sizden açıklayıcı bilgi almak isteriz. teşekürler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  5 alfa redüktazın tipine göre değişir demek istemişimdiri, bu güne kadar xpecia yan etki yaptı diye yazan olmadı

 • ferhatt diyor ki:

  Hocam benim soruma neden cevap vermediniz ve sildiniz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  uzun yazdınızsa okumadan silmişimdir, yorum sayısı çoksa uzunları baştan eliyorum
  yada aynı İP ile yazılan birden fazla mail varsa hepsini siliyorum.

 • hakan diyor ki:

  Ya atilla hocam bu xpecia dhtyi önlüyorsa nasıl oluyor da yan etki yaşanmıyor ? Sonuçta oral olarak alınıyor kandaki dhtyi düşürüyorsa yan etkiside olur. Ama benim fikrim ve kanaatim dhtye hiç etkisi olmadığı içindeki vitaminlerle saçlarda biraz canlılık sağladığı yönünde. Yani genetik dökülmesi olanlar aşırı fayda alamaz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  5 alfa redüktazın farklı tipleri var ve bu tiplerin baskılanmasına göre yan etki değişir

 • Sevimli55 diyor ki:

  Hocam xpecia tableti bir aydan sonra tek tablet kullancagimizi gunun hangi zaman diliminde alalim sabahmi gecemi acmi tokmu aydinlatirsaniz sevinirim tesekkurler
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bence önemi yok

 • İsmail diyor ki:

  Merhaba hocam.21 yaşındayım ve yaklaşık 3 senedir saçlarımda dökülme var.Bioxin kullandım 1 yıl kadar bir etkisini göremedim ve bıraktım.Xpecia ve yanında şampuan olarak prominoxil kullanmayı düşünüyorum.Dökülmeyi durdurmak için iyi bir seçim mi?Siz ne önerirsiniz?Şimdiden teşekkürler..
  Op.Dr.Atilla KAYA
  % 75 ihtimalle dökülme durur tüyleşmişlerde kalite artışı olur, tek tabletle en iyi sonucu alabileceğiniz bir tedavi seçeneği

 • yakup diyor ki:

  Hocam bu ”REPHAIR” hakkındaki düşünceniz?Birde saçlarım biraz yağlı ne önerirsiniz şampuan olarak ?Doğal olsun ama :)
  Op.Dr.Atilla KAYA
  rephair çok faydali bişey ama sadece üreticisine faydalı size bir etkisi olmaz :)
  biraz yağlıysa önemsemeyin çok yağlıysa climbazol içeren şampuan kullanın

 • selim diyor ki:

  merhaba hocam propecia ile proscar arasında neden bu kadar fiyat farkı var içeriği tamamen aynı ise, 5’e bölünmüş proscar ile propecia arasında etki ya da yan etki bakımından fark var mı sizce ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  procar ın fiyatını bakanlık belirler ve daha pahalı satılamaz, propecia nın fiyatını üretici belirler ve istediği fiyata satar
  yan etkileri aynıdır

 • Gokhan diyor ki:

  Hocam gerek xpecıa olsun gerek bıotın olsun 3, 4 aydır kullanıyorum bu ılaclar cıldıme organlara karacıgere vs zararlı mıdır? Cevremdekıler kendını oldurcen bu ılaclar zararlı dıyolar sızın dusuncelerınız nelerdır ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  bilinen hiçbir zararı yada toxik etkisi yok.
  sizle dalga geçmek için söylemişlerdir

 • yakup diyor ki:

  Hocma mrb..Geçen ecz. gittim bana ”SEVEN CURE ” Şampuan-krem ve sprey önerdir.Çok çok etkiliymiş.15 günde etkisini gösteriyormuş.Sizce SEVEN CURE nasıl bir ürün? tşkr edrrmi
  Op.Dr.Atilla KAYA
  eczacınızdan karı düşükte olsa size bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış maddeler içeren ilaç önermesini rica edin

Yorum Yap Soru Sor

babi

Arama
Saç Biti Tedavisi