Saç Ürünleri

Xpecia Erkek

Erkek saç dökülmesi problemine karşı özel olarak geliştirilmiş tablet formunda olup kısa sürede saç dökülmesini durdurup yeni saçların çıkmasını sağlayacak etkiye sahiptir.

Saç dökülmesi tedavisi için üretilmiş yüzlerce sprey formunda ürün vardır ne yazık ki bunlardan sadece minoxidil veya procapil içerenler olumlu etki sağlamaktadır “bitkisel” adıyla üretilen diğer yüzlerce ürün hiçbir işe yaramamaktadır.

Saç dökülmesi hastalık gibi kabul edilip uygun bilimsel ürünler kullanılmalıdır.xpeciada bulunan tüm aktif maddeler bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış hammaddelerdir.

Bölgesel ilaç kullanımında hastalar bir çok sebeple kullanımı uzun süre devam ettirememekte ve büyük kısmı tedaviyi bırakmaktadır oysa saç dökülmesi sürekli olan ilaçla duran ancak ilacın bırakılması halinde yeniden başlayan bir sorundur.

xpecia-erkek-tablet-satin-al

Bölgesel saç ilacı kullanımında;günde 2 defa uygulamanın zorluğu,uygulama sonrası koku olması,ciltte tahrişe sebep olması,alerji yapabilmesi,saçta tortu bırakması,arkasından banyo yapılamaması,saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar görülebilmektedir.

 

Xpecia tablet tüm bu sorunları aşmaktadır çünkü hap şeklinde kullanım spreye kıyasla çok daha kolaydır.İlk 3 aydan sonra günde tek tablet alınması kullanımı daha da kolaylaştırmaktadır.

Xpecia Hair Pharma kalitesiyle erkek ve kadın olmak üzere iki formda üretilmektedir.

Xpecia Erkek İçindekiler

Serenoa Repens Ekstresi (Saw Palmetto-Cüce Palmiye) (Meyve)    340 mg

Ginkgo Biloba Ekstresi (Mabet Ağacı Yaprağı)(Yaprak)    20 mg

Vitamin B5 (Pantotenik Asit) 24 mg

Biotin                           2500 mcg

Folik asit                       600 mcg

Çinko                                 15 mg

L Sistin                              40 mg

Metiyonin                         40 mg

Keratin                              20 mg

İsoflavon                              8 mg

406 Yorum “Xpecia Erkek”

 • Caner diyor ki:

  Hocam babam kel. Bende kel olmamak için önlem almak istiyorum.şu an herhangi bir dökülme yok. Hairforte ve xpecia kullanmam doğru mu. Veya 3-4 ay kullanıp bırakırsam dökülme başlar mı.şu an yok çünkü
  Op.Dr Atilla Kaya
  dökülme yokken tedavi almak doğru değil.spreye gerek yok .sadece xpecia tablet almanız yeterli

 • Huseyin diyor ki:

  Merhaba hocam hap diger kil koklerini de etikiler mi ?
  Dr Atilla Kaya
  hayır etkilemesi beklenmez

 • Emine diyor ki:

  Daha önceki yazılarınız da bayanlar da erkek tipi dökülmeler için expecia erkek formunu surekli tavsiye ettiğiniz için ben de expecia erkek kullanıyordum fakat Siz menopecia önerdiniz menopoza girdiğim için .Erkek tipi dokulmeler de ve açılmalar da da menopecia etkili olacak mıdır?
  Dr Atilla Kaya
  evet .etkili olacaktır

 • melih diyor ki:

  hocam merhaba,

  xpecia, kıl köklerinde etkili olan dht yi baskılarken vücuttaki diğer dht hormonları üzerinde etkisi sıfır mı? kullanmayı düşünüyorum fakat soru işaretlerimi giderebilmiş değilim, saç için kullanılan hapların erkeklik hormonları üzerinde olumsuz etkileri olduğu algısı birçok insanda mevcut, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  Dr Atilla Kaya
  xpeciadaki DHT yi baskılayan etken maddeler bitkisel kökenli olduğu için hormon gibi davranır ama hormon değildir.yan etkisi yoktur.bu nedenle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • Karub diyor ki:

  Son soru fön cekmek saca dokulmesine sebepmidir zarari varmidir ve sekillendirici sprey wax kullanimi zararlimidir tesekkurler
  Dr Atilla Kaya
  sıcak uygulamalar saça ve köke zarar verir

 • Karub diyor ki:

  Hocam saç dökülmesi kaç yaşında durur ?
  Dr Atilla Kaya
  saç dökülmesi durmaz.

 • Tuna diyor ki:

  Hocam 20 yaşındayım, xpecia deriyi de yenileyip kepek yapar mı? Saçların geliştiği yerlerde kepeklenme var ve ilaca başlayınca oldu.Bir de 3 aydan sonra 1 doz yeterli olur mu?
  Dr Atilla Kaya
  genetik dökülme ise yetmez

 • taner diyor ki:

  merhaba hocam yasım 25 saçlarım ince ve ön taraf açılmaya başladı xpecia kullanabilir miyim.demek istediğim haricen kullanılır mı dermatologa gorunmelı mıyım?
  Dr Atilla Kaya
  xpecia tablettir,haricen kullanılmaz

 • melih diyor ki:

  hocam merhaba,
  xpecia kullanmayı düşünüyorum. fakat soru işaretlerim mevcut. xpecia dht yi baskılıyor. dht hormonunun baskılanması erkeklerde kısırlık gibi sorunlara sebep olabilir düşüncesindeyim.xpecia nın yan etkileri konusunda bilgilendirebilir misiniz?
  Dr Atilla Kaya
  kıl köklerinde etkili olan DHT yi baskılar

 • Atilla diyor ki:

  Hocam yaşım 20, 60 gündür günde 2 doz kullanıyorum özellikle önlerde sıklaşma oldu, baştaki tüm tüyler saç olur mu? Teşekkürler hocam.
  Op Dr Atilla Kaya
  Mutlaka hepsi olumlu etkilenecektir ama “tüm tüyler saç olur” demek fazla iddialı olur 🙂

Yorum Yap Soru Sor

siput

Arama
Saç Biti Tedavisi