Saç Ürünleri

Cellagance losyon

Cellagance losyon zaman zaman adını duyduğum pek de ilgilenmediğim bir ürün. sacilaclari.com takipçilerinden birinin yazması üzerine araştırayım dedim. Bir de ne göreyim alışık olduğumuz ne idüğü belirsiz ilaçlar sınıfına bile sokamayacak bir ürün. Hakkında birşeyler yazayım dedim ama ne yazacağımı bile düşünemedim. Bunun yerine bir tüketicinin yazdıklarını değiştirmeden paylaşmaya karar verdim. Yazıda bahsedildiği gibi bu ne biçim bir uygulama ise sacimindoktoru.com sitesi dışında hiçbir yerde rastlamanın neredeyse mümkün olmadığını gördüm.

Cellagance Losyon İle İlgili Tüketici Görüşü

hocam biotin.com.tr de bahsetmiştim size miracle losyondan biraz… sacimindoktoru diye bir sitede miracle nickli birisi yaptırıyor sitenin sahibi kendisi… elseve arginine içine avodart diana 35 dekort ampül atılarak yapılan birşey çok fazla kişi kullanıyor birçok bayan bile kullanıyor kafaya sıkılıyor fıs fıs şeklinde… ben denedim herşeyi denediğim gibi ilk haftalar iyi geliyordu sonradan çok kaşıntı yaptı egzema gibi oldu… ve daha beter döktü saçları sonradan farkettimki işe yarayan şey elseve arginine nin kendisi 2 aydır içine ilaç atmadan kullanıyorum iyi geliyor ..minoxidile benzer etki ediyor netten araştırdığım kadarıyla damarları genişletiyor… minox kadar güçlü değil ama idare eder…bunu söylediğim için siteden attılar beni…işlerine gelmedi çünkü ..miracle losyon denen şeyi hiç çıkar sağlamadan insanlara sunmuş… insanların güvenini kazanmış ama cellegance diye bir losyon yapıp bunun içeriğini açıklamamış… ve kelliğe çözüm olacakmış tamamen doğalmış ve bunu el altından satıyor şimdilerde izin almaya uğraşıyormuş ilacı ürettirmek için…3.5 tane moderatör var insanlara doktormuş gibi hap öneriyorlar… hiçbiri doktor değil site sakinleri leblebi gibi hap içiyor 10 tane ilacı birden kullanıyorlar minox v.s sonra biraz kıl çıkınca heh diyorlar miracle işe yarıyor.. kafasına cellegance denen uydurma losyonu enjektörle enjekte edenler evde kendi kendine mezoterapi yapanlar bile var hepsi sitenin sahibi tarafından öneriliyor.

Hocam bunları size yazmamın sebebi ben nasıl yıllardır sizin yazılarınızı sitelerinizi takip ediyorsam saç problemi yaşayan herkes bu formu takip ediyor eminim o siteye girenlerde eminim okuyordur miracle denen kişiye herkes inanmış güvenini kazanmış ama bence üçkağıtçı sizin sactedavisi.comda ilaçlarla ilgili yorumlarınız vardı işe yaramayan ilaçları bir bir deşifre ediyordunuz sitede sizden ricam bu ilacıda deşifre edin hatta bu miracle olayını vaktiniz olursa ww w.sacimindoktoru. com u bir ziyaret edip bakabilirsiniz

6 Yorum “Cellagance losyon”

 • miracle says:

  Belirtilen yorumu yapan şahıs bir kaç üyeyi saç ekimine yönlendiren yazışmaları kayıtlı bir manuplatördür hakaretamiz sözleri içeren yorumun kaldırılmaması durumunda siteniz savcılığa bildirilecektir. Cellagance piyasaya çıkmış bir ürün değildir ticari satışı yoktur ruhsat çalışmaları devam etmektedir belirtilen tüm yorumlar gerçek dışı olup sizin piyasada yer alan sıradanı bırakın en iddialı ürünlerin bile öncesi sonrası ne hikmetse yoktur ne hikmetse henüz piyasaya çıkmamış cellagance ın tamda ticari ahlaka uygun olması gerektiği gibi öncesi sonrası gerçek üyelere ait resimleri vardır…
  Op.Dr.Atilla Kaya
  Ne demek istediğinizi tam anlamadım ama pabuç bırakmayacağım boş tehditler savurmak yerine ürününüzden bahsetmeniz daha doğru bir yaklaşım olurdu.
  Bu site bilgi paylaşılan bir sitedir, siz de bildiklerinizi yazın insanlar yararlansın, ruhsat çalışmaları devam etse de etki mekanizmalarından bahsedin insanlar öğrensin, anlamsız yere savcılıkla tehdit yazmanızı okuyucular da komik bulacaktır.
  Küfür içermemek kaydıyla yazacaklarınızı yazıya eklenir.

 • miracle says:

  Bu artniyetli yorumu silmediğiniz takdirde sacımındoktoru.com da sacilaçları.com ile acı deneyimler yaşayan kullanıcı alıcı yorumlarına yer verilen bir başlık açılacaktır.
  Op.Dr.Atilla Kaya
  Evet bu siteye giren bazı kişilerin ağzına acı biber sürüyoruz 🙂 , başka türlü nasıl bir “acı tecrübe yaşar”. Ne komik şeyler yazmışsınız be 🙂
  Sanırım buranın satış yapılan bir site olmadığını anlayamadınız.

 • miracle says:

  evet demek senmişsin atilla kaya… siteye saldıran bir kişi ip no den tespit edilerek şu an ağır cezada yargılanıyor uzun yazmayacağım Türkiyenin no.1 saç forumunu ve hukuksuz saldırgan hakaret dolu yorumlardan dolayı savcılıkları karşına almak istemediğibi düşünüyorum son mesajımdır…
  Op.Dr.Atilla Kaya
  Çok korktum çok 🙂 🙂 🙂 🙂

 • cellagen magduru says:

  malisef bende kullandım bu lanet şeyi herkes cok övüyor orda fotograflı saç ccıkardığını filan söylediler aldım kullandım olan saçlarımıda döktü 1.5 ay kullandım bıraktım aradan 1 yıla yakın zaman geçti sacımın 3 te ikisini kaybettim halada dökülüyor günde 20 30 olan dökülme 100 200 yaptı bu cell denen lanet şeyden dolayı siteye bunu yazdım hemen sildiler.sizede tavsiyem ne idiğü belirsiz şeyleri kullanmayın lütfen sonra benim gibi çok pişman olursunuz dökülmeyen saçınızı dökersiniz.

 • cellagen mahvetti benim saçımı says:

  Kullanmayın arkadaşalar bak siteye bu losyonla ilgili olmsuz bi yazı yazın yayınlıyorlar mı hemen atarlar sizi, el altından satarak para kazanıyorlar.hocam saçlarımı döküyor dersiniz bu ilaç kullan derler durcak, dökülme artar sonra gene kullanırsınız bu sefer döngüye girdi senin saçlar derler sonra bu nasıl ilaç dersiniz fda tarafından onaylı herşey var içinde derler.benim başıma gelen bunlardı kullandım olan saçlarımda gitti tavsiyem sakın bulaşmayın.

 • Hakan says:

  Hocam bu Miracle denen adam özgüven patlaması yaşayan her şeyi doğru bildiğini onun dışında saç dökümmesinde bilgesi olmadığını düşünen biri sağdan soldan okuduklarını millete satıyor sitedekilerde üstat diyip duruyor adam cellagen losyonunu aldım bir hafta kullandım saçlar deli gibi dökülmeye başladı o değil ne koyduğunu soruyorum ilacın içine bitkisel vitamin diyor bitkisel olan şey deli hibi saç döker mi östörojen minox u basıyor içine bıraktığım halde hala durmuyor dökülme şakın ama şakın bulaşmayın arkadaşlar.

Yorum Yap Soru Sor

kucing

Arama
Saç Biti Tedavisi