Saç Ürünleri

Perfectil

Perfectil Tablet

Muadilleri 60-90 veya 120 tablet içerirken perfectil bir kutuda 30 tablet olarak üretilmiştir.İçeriğinde saçla hiçbir ilişkisi olmayan çok sayıda madde olmakla birlikte saça etkili olabilecek maddelerde içermektedir.Bu tür saç tabletlerinin olmazsa olmazı sayılan keratin konmamış olması affedilmez bir eksiklik olarak değerlendirilebilir çünkü saçın yapı taşı keratindir ve keratinsiz bir saç ürünü düşünülemez.Benzerlerine tecih etmek için önemli bir avantajı yoktur.

Buradan sonrası ürünün satış sitelerinden değiştirilmeden alınmıştır.

Perfectil, saç, tırnak ve cilt sağlığı için üretilmiş, 20’den fazla mikrobesin maddesinden oluşan İngiltere’nin bir numaralı formülasyonudur. Perfectil, optimum hücre bakımı ve yenilenmesi için gerekli vitamin ve mineralleri, hassas dokuları güneşin yaşlandırıcı etkilerinden ve sigara gibi diğer serbest radikallerden korumaya yardım eden antioksidan ajanları, güçlü antioksidan etkinliğe sahip olan doğal karotenoidler karışımı ve üzüm çekirdeği ekstresi gibi bitki ekstrelerini içermektedir.

İçeriği

Üzüm çekirdeği ekstresi

Beta-karoten

D 3 vitamini

E vitamini

Tiamin (B1 vitamini)

Riboflavin (B 2 vitamini)

B 6 vitamini

B12 vitamini

Folik asit

Biotin (B8 vitamini)

Niyasin (B 3 vitamini)

C vitamini

Pantotenik asit (B 5 vitamini)

Demir

Çinko

Magnezyum

Manganez

İyot

Bakır

Selenyum

Krom

L-Sistin

Kullanım Şekli

Perfectil, ana öğünlerden birinde, bir bardak su ya da soğuk içecekle alınmalıdır. Tabletler çiğnenmemelidir. Önerilen doz aşılmamalıdır.

 

13 Yorum “Perfectil”

 • ilker says:

  B12 eksikliğinden ötürü iğnesini yaptırıyorum ayda 1 kez dozuna indirdi doktorum … B12 iğnesiyle acaba bu ilacı kullansam bana yan etki yapar mı ve bu ilaç gerçekten işe yarıyor mu
  Op Dr Atilla Kaya
  Sebebi net bilmiyorsanız denemekte yarar var

 • Sercan says:

  Hocam merhaba 4-5 yıldan bu yana seboreik dermatit nöbetleri geçiriyorum iyice bunaldım psikolojik olarak çok çöktüm düğünüm var fakat kendimi çok kötü hissediyorum hangi doktora gittiysem çare bulamadım hep kortizon krem yazdılar cildim inceldi acaba perfecil kullansam faydası olurmu şuan coresatin kullanıyorum ama o da günü kurtarıyor fda coresatini yasaklamış burnumda yuzumde saçımda kaşlarımda göğsümde çıkıyor ve beni çok bunaltıyo öneriniz nedir?Tesekkurler
  Dr Atilla Kaya
  egzamalı alanlara önce dermotto losyon uygulayın.3-4 saat bekletin.sonra seboderm şampuan ile yıkayın.atakları önlemek için yıkanma sıklığınıza göre haftada 1-2 defa seboderm kullanmaya devam edin.kılsız alanlarda pruzon pomatda kullanabilirsiniz

 • Gonca says:

  Hocam Merhabalar,

  Tırnağımda ayakkabılardan kaynaklı sorunlar oluşmuştu. Önü açık bir ayakkabı tırnağım birine baskı yapıp iltahap kapmasına neden oldu. Diğeri ise zarar görüp, sarı ve siyat gibi renklere dönüşmüştü. Doktorum Perfectil diye bir ilacı önerdi 3 ay boyunca almamı söyledi böylece tırnaklarım düzeleceğini iletti. Ancak bu ilacın bürçok yan etkisi olduğu ve kesinkes kullanılmaması yazıyor başka bir sitede ve bu yorumu yine başka bir doktor yapmış gözüküyor. Hocam bu doğru mudur, bir sorum daha olacak bu ilaç kıllanmaya sebebiyet verir mi?
  Çok teşekkürler
  Op Dr Atilla Kaya
  perfectilin içeriğinde de zarar verecek herhangi birşey yok.2 mg biotin alabilirsin.tırnak sorunlarında yeterli.böylece kafanda soru işaretleri olmaz.

 • Kaan says:

  Hocam bende genetik dökülme var kan testlerimdede problem yoktu 22 yaşındayım saçlarımı korumak için minoxil kullanıyorum günde 1 kez bunun yanında perfectil veya xpecia tablet kullanabilir miyim tavsiye eder misiniz eğer öyleyse hangisini kullanmalıyım
  Op Dr Atilla Kaya
  İçeriz açısından xpecia tercih edilir

 • Zişan Bilgiç says:

  Benim sacım da ust kısımlarda seyrelme vardı perfectil kullandım ve cok memnun kaldım.. Gurlestı sasırdım..

 • cansel says:

  2 aydır kullanıyorum hiç bi gelişme yok arkadaşlar durmuyor dökülmem baya inceldi saçlarım :S

 • sonderk says:

  Merhaba, perfectil tablet, aynı şekilde ana öğünlerden birinde bol su ile, ancak ikiye kırarak ve çiğnemeden günde yarım doz olacak şekilde içilebilir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet içilebilir

 • elvan says:

  hocam bu ilaç da domuz yağı varmı ? tableti renkli
  Op.Dr.Atilla KAYA
  zannetmem

 • ayse says:

  Merhaba ben ilaci ilk kez kullanicam ama kilo aldirirmi diye endiselerim var lutfen ilacla ilgili bilgi verirmisniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  B6 ve B12 vitaminleri kilo yapabilir. Birde yanlış gördüm ve şaşırdım, resmi sitesinden alınıp aynısı gibi eklenen bilgilerde B8 vitaminine biotin demiş o da yanlış bir bilgi.

 • ela says:

  bende 2 yıl önce saçkıran meydana geldi ama tedavisini aldm PRP Mezoterapi şuan bi sıkntm kalmadı normal dökülmem var saçımı boyamak istiyorum ve korkuyorum tekrar dökülmesinden bioblasın cıkardığı saç dökülmelerine özel boyayı aldım ama elim gitmiyor kokudan. boya tekrar dökülmesine sebebiyet verir mi?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  saç boyası saçkırana sebep olmaz

Yorum Yap Soru Sor

burung