Rephair Şampuan & Losyon

Bir süredir yazayım dediğim ama “değmez” diye vazgeçtiğim bir saç ürünü. Piyasa ürünü de diyebileceğimiz piyasayı kasıp kavuran ve yeterince para kazandıktan bir süre sonra tamamen ortadan yok olacak ürünler kategorisinde sayılabilecek bir şampuan ve solusyon.

İnternette baktığınız sitelerin çoğunda Tv reklamlarında sıkça göreceğiniz içeriğindeki HSOR adlı maddenin işe yaradığına dair bir tek bilimsel çalışma dahi bulamayacağınız bu ürünü alırken bir kez daha düşünmelisiniz. Böylece paranız boşa gitmemiş ve yeniden ümitsizliğe kapılmamış olursunuz.

Siz siz olun reklamlara, çakma kullanıcı yorumlarına, abartılı iddialara, tanıdık yüzlerin para için Tv reklamlarında söylediği yalanlara inanmayın. Saç dökülmesi bir hastalıktır ve doğru, bilimselliği kanıtlanmış ilaçlarla tedavi edilebilir. Güvenilir kurumlardan bilimsel onay almamış bu tür ürünlere boşa para kaptırmayın.

Rephair

Buradan sonraki bilgiler rephair resmi sitesinden alınmıştır

Rephair, içerisinde HSOR enzimleri barındıran bir saç dökülmesi ürünüdür. Saç dökülmeleri yaşayanlar için uygulanan bakımın etkili bir parçası olan Re phair içeriğinde HSOR enzimi bulunduran patentli ilk ve tek saç bakım ürünüdür.Farma tarafından ithal edilen ve Avrupa’da oldukça dikkat çeken saç dökülmesi ürünü Rep hair’in etkinliği Derming Monza İtalya Laboratuvarları’nda 21 gönüllü üzerinde test edilerek kanıtlanmıştır.Plaseboya göre (anagen saçta) saçların yenilenmesine yardımcı olan Reph air (telogen saçta) saç dökülmelerinde azalma sağlamıştır.HSOR Enzimleri ile Saçlarınıza İyi Bakın

Her sabah uyandığınızda yatağınızda gördüğünüz, duş alırken banyoya dökülen, elinizi saçlarınıza attığınızda elinizde kalan saçlarınızdan bıktınız mı? Unutmayın ki saçlarınız da yaşar ve onlara bakmadığınız sürece dökülmeye mahkûmlardır.Saçlarınıza iyi bakmak için saçlarınızdan iyi anlayan bir ürün kullanmalısınız. Daha önce kullandığınız kozmetik ürünlerden oldukça farklı olan Repha ir, diğer yöntemler gibi yorucu bir uygulama değildir.

Yapılan testler sonucunda içerisinde bulundurduğu HSOR enzimlerinin saç bakımında etkili bir yardımcı olduğu görülmüştür. Saç Dökülmesinde Optimum Etki Saçın oluşma evresi 3 evreden oluşur ilki gelişme dönemi. Gelişme döneminde saç telinin gelişimini, canlılığını ve parlaklığını koruduğu dönemdir. Bu dönemde saç uzamaya ve gelişmeye başlar.

Saçın gerileme dönemi ise 3 hafta sürer. Bu dönemde saç telinin uzaması durur, parlaklığını ve duruşunu yitirir.Dinlenme dönemi ise 3 ay sürer. Saç kökünden ayrılır ve düşer. Bu saç telinin ayrıldığı yerden yeni bir saç çıkar ve yeni bir döngünün başlayacağı işareti verilir.

Resmi sitesinden alınan bu bilgiler inandırıcılıktan uzaktır ancak bilgi için eklenmiştir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.