Schwarzkopf Men Perfect

Schwarzkopf Uzman görüşü

Bu gurup ürünler her ne kadar boya değildir şeklinde ifadelerle sanki “saçın rengini kökten değiştirip ana rengine çevirir” imajı yaratsada özünde boyadan çokta farklı değildir çünkü uygulamayı bıraktığınızda saçlarınız aynen eskisi gibi olur. En önemli avantajı saçın rengini istediğiniz kadar koyulaştırırsınız yani bir anlamda boyayı yavaş yavaş yedimiş olursunuz.Bu sayede ani değişiklik olmadan toplumda yadırganmadan saç renginizi koyulaştırmış olursunuz.

Ürünü net bir şekilde incelediğimde şunu fark ettim;jel kıvamında şeffaf olan ürün güneş ışığını gördüğü anda renk değiştiriyor,bu reaksiyon tipik gümüş nitrat reaksiyonudur gümüş nitrat seçimlerde parmağımıza sürülen şeffef sıvıdır.Ürünün içindekileri arasında sayılmasada kişisel fikrim bu ürünün kesinlikle seçimlerde parmağa sürülen gümüş nitrat olduğu yönündedir.

Schwarzkopf Men Perfect – Jel Saç Boyası

5 dakikada beyazlarınızdan kurtulun. Amonyak içermeyen jel boya ile doğal saç renginize sadece 5 dakikada kavuşun.

Beyazlara etkili çözüm – Ginseng ve Keratinli 6 haftaya kadar dayanıklı.. (24 saç yıkamaya kadar dayanıklı)

Men Perfect, saçlarda beliren ik beyazları yok ederek, doğal bir görünüm vermek üzere özel olarak geliştirilmiş jel boyadır. Speed-System sayesinde, Men Perfect’in uygulaması çok kolay, güvenli ve hızlıdır. 5 dakikada beyaz saçlarınızı yok eder.

Men Perfect in Ginseng ve Keratin içeren amonyaksız özel formülü ve kolaylıkla uygulanabilen Speed-Aplikatörü sayesinde beyazlarınızı yok ederek doğal saç renginize yeniden kavuşacaksınız.

Doğal Saç Rengi

İlk Beyazlar 5 dk.
Yoğun Beyazlar 10 dk.

Schwarzkopf Men Perfect Kutu İçeriği

1 adet Tüp Jel Boya (40 ml)
1 adet Oksidan Losyon (40 ml)
1 adet Speed Aplikatör
1 çift Eldiven
1 adet Kullanım Klavuzu

Schwarzkopf Men Perfect Kullanım Şekli (Uygulama)

 

 

 

 

 

 

 

Schwarzkopf Satış

Schwarzkopf Re-Nature Saç Beyaz…  Schwazkopf ürünleri saç eczanesinde

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.