Saç Ürünleri

Placenta

PLACENTA LOTION(125 ml)
Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu- (Novocrin)

Uzman görüşü;

Her ne kadar saçla ilgili olmasada son derece etkileyici isim seçilmiş olup diğer bitkisel ürünlerden farklı bir sonuç beklenmemesi gereken sıradan bir saç losyonudur,bütün bilimsel ürünlerin günde 2 defa kullanılması gerekirken placenta losyonu haftada 3 defa kullanarak saçta olumlu bir değişiklik beklemek çok bilimsel görünmemektedir.

Plecenta Losyon eşsiz vitamin kompleksleri içerir. Bileşimindeki soya sulfapeptideni, amino asitler, amino sakkaritler, B grubu vitaminleri, çinko bazlı tuz, Panax Ginseng ekstresi, Burdock ekstresi ve Buğday tohumu gibi bitkisel ve biyoteknolojik ham maddeler, saç dökülmelerine karşı bilinen ve test edilmiş en etkili içeriklerdir.

En az 3 aylık bir bakım ile saç dökülmelerinin azalmasına yardımcı olur. En iyi sonucu elde etmek için yıl boyunca Novocrin Placenta Şampuan ile kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli
Kuru saça veya havlu ile kurulanmış saça uygulayın. Şişenin ucundaki kapağı açın. Şişeyi ters çevirin ve birkaç kez yavaşça sıkın. Saç derisine uygulayıp masaj yapın. Durulamayın. Haftada en az 3 kez olmak üzere 3 aylık bir bakım uygulanmalıdır. En iyi sonucu elde etmek için yıl boyunca Novocrin Placenta Şampuan ile kullanılması tavsiye edilir. Gözlerle temas ettirmeyiniz. ettiği takdirde bol su ile yıkayınız.

İlk Yorum “Placenta”

 • osman says:

  sayın hocam;
  doğru bir iş yapıyorsunuz ve bu yönünüzle sizi takdir ediyorum. ancak bazı ürünler hakkında belirttiğiniz görüşlerde “bütün bilimsel ürünler günde 2 kez kullanılır.” gibi bilimsellikten biraz uzak bir ifadeye yer vermeniz benim gibi yazdıklarınızı okuyan ve beğenerek takip eden kişileri şüpheye sevk edecektir. hastalarınızın reçetelerine yazdığınız ilaçların tamamı aynı sıklıkta mı kullanılıyor? ayrıca tüm bitkisel ürünler (markalar) için olumsuz görüş belirtiyor fakat aynı zamanda pekçok bitki hakkında olumlu yaklaşıyorsunuz. çelişkili bir durum değil mi? tekrar etmek isterim ki, bir okurunuz olarak yaptığınız işi takdir ediyorum ve çok beğeniyorum. lütfen belirttiğim hususları yapıcı birer eleştiri olarak alınız.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  “bütün bilimsel ürünler” derken minoxidili kastedmiş olmalıyım ama genelleme doğru olmamış cümleyi okudunuz yeri belirtirseniz düzeltirim,ifade yanlış olmuş mesela finasterid günde 1 defa kullanılır.
  Bitkisel ürünlerle igili abartılı vaadlerde bulunuluyor ama bu vaadlerin hiçbirinin bilimsel desteği olmadığı için böyle yazmış olmalıyım

Yorum Yap Soru Sor

kodok

Arama
Saç Biti Tedavisi