Placenta

PLACENTA LOTION(125 ml)
Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu- (Novocrin)

Uzman görüşü;

Her ne kadar saçla ilgili olmasada son derece etkileyici isim seçilmiş olup diğer bitkisel ürünlerden farklı bir sonuç beklenmemesi gereken sıradan bir saç losyonudur,bütün bilimsel ürünlerin günde 2 defa kullanılması gerekirken placenta losyonu haftada 3 defa kullanarak saçta olumlu bir değişiklik beklemek çok bilimsel görünmemektedir.

Plecenta Losyon eşsiz vitamin kompleksleri içerir. Bileşimindeki soya sulfapeptideni, amino asitler, amino sakkaritler, B grubu vitaminleri, çinko bazlı tuz, Panax Ginseng ekstresi, Burdock ekstresi ve Buğday tohumu gibi bitkisel ve biyoteknolojik ham maddeler, saç dökülmelerine karşı bilinen ve test edilmiş en etkili içeriklerdir.

En az 3 aylık bir bakım ile saç dökülmelerinin azalmasına yardımcı olur. En iyi sonucu elde etmek için yıl boyunca Novocrin Placenta Şampuan ile kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli
Kuru saça veya havlu ile kurulanmış saça uygulayın. Şişenin ucundaki kapağı açın. Şişeyi ters çevirin ve birkaç kez yavaşça sıkın. Saç derisine uygulayıp masaj yapın. Durulamayın. Haftada en az 3 kez olmak üzere 3 aylık bir bakım uygulanmalıdır. En iyi sonucu elde etmek için yıl boyunca Novocrin Placenta Şampuan ile kullanılması tavsiye edilir. Gözlerle temas ettirmeyiniz. ettiği takdirde bol su ile yıkayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.