Saç Ürünleri

Pan Plus

Panplus kapsül bir zamanlar iyi isim yapmış Almanya dan ithal edilen pantogar yerine üretilen bir üründür.Üreticinin resmi sitesinde pantogar yerine pan plus üretildiği yada pantogarla aynı etkiye sahip olduğu yönünde  ve hangi ülkeden ithal edildiğini belirten bir bilgi olmaması…

Şeklinde başlayıp tüketiciyi aldatılmakdan koruyacak içeriklerle devam eden yazı firma yetkilisi olduğunu belirten kişinin aşağıdaki maili sebebiyle sayfadan silinmiştir. Okuyucudan özür dileriz.

Mail yazan kişinin talebiyle geri silinmiştir okuyucudan onun için de ayrıca özür dileriz.

Pan plus ile ilgili olarak gelişen gereksiz polemiğin sitenin kalitesine zarar vermemesi için sayfa bu şekilde sabitlenmiştir.

 

 

223 Yorum “Pan Plus”

 • MUHAMMED TAHA KASAPOGLU says:

  Hocam doktara gittim kan testinde herhangi birşey çıkmadı mınoxıl ile panplus verdi panplus yerine xpecia kullansam herhangi bi zararı olurmu bıde pahalı geldi panplus ne dersiniz hocam

  Dr.Atilla Kaya
  xpecia tablet kullanabilirsiniz,içeriği daha zengin

 • Mine says:

  Merhaba 47 yaşındayım erkek tipi dökulmeden dolayı ön ve yan bölgeler açildı.Ayrıca menopoza girdim.Menopozdan önce de vardı erkek tipi dökulmem bu yüzden Expecia erkek formunu kullaniyorum.Sabah 2 tane birden aynı anda içiyorum uygun mudur??Ve kaç ay 2 tablet içip sonra tek tablete düşecek? Ayrıca biotin almam gerekir mi ömür boyu kullanmalıyım expecia yı? Teşekkürler
  Dr. Atilla Kaya
  Xpecia tablet yerine yaşınız nedeniyle menopecia tablet kullanmanız daha iyi olur. Günde iki tablet kullanmalısınız. Erkek tipi dökülmelerde ilacı kullandığınız sürece etkili olur. Menopecia ya ilaç olarak bakmayın. Vitamin, mineral, protein ve bitkisel extractlardan oluşur. Her zama kullanabilirsiniz. Ek bittin almanıza gerek yok.

 • Şeyma says:

  Hocam iyi günler. Saç dökülmesi nedeniyle cildiyeye gittim. Kan değerleri normal ama sadece çinko sınırı 60 ken benim 53 çıktı. Doktor sadece pun plus şampuan verdi ve sabırlı ol 6 ay kullan dedi. Teshis olarak telogen effluvium yazmış. Erkek tipi dökülme mi bu dedim hayır erkek tipi böyle olmaz dedi. Tepemde seylerlemeler var saçım inceldi seyreklesti. Sizce ağızdan ne kadar süre hangi ilaci kullanabilirim ve faydası olur mu güçlendirmek icin? Lazer epilasyona gidiyorum ilaç içmek olumsuz etkiler mi?
  Dr. Atilla Kaya
  Merhaba,
  Telogen eflium ise xpecia tablet ve hairforte sprey ve biotin 5mg tablet başlamasını. Tek başına şampuan tedavide yeterli olmaz.

Yorum Yap Soru Sor

bebek

Arama
Saç Biti Tedavisi