Saç Ürünleri

Saç Spreyi

Genelde kuaförlerde saç bakımı yapıldıktan sonra verilen şekli muhafaza etmeye yarayan sprey şeklindeki maddedir. Jöle, biryantin, wax gibi ürünlerde saça verilen şeklin bozulmaması ve hafif nem katmasına yarar. Hoş kokusu ile tanınmıştır.

Nevaform Saç Spreyi

İtici gaz içermeyen, çevre dostu, Porvitamin B5 içeren özel formülüyle her saç tipinde uzun süreli şekillendirme sağlar.
Saça doğal parlaklık kazandırır.
Saçta hızla kurur.
Saça yapışmaz, saçta kalıntı bırakmaz ve kolayca taranır.

New Wave Saç Spreyi

NEW WAVE Ultra Güçlü Şekillendirici Saç Spreyi ile saçınız uzun süre yeni şekillendirilmiş gibi görünsün.Saç şeklinizikalıcılık ve parlaklıkla tamamlayın.Uzun Süreli kalıcılıkİdeal bir sonuç için 20 cm uzaktan uygulama yapın.Uv KorumaSaçınızı yapışkan göstermezSaçınız kolayca taranır.Saçınızı daha hacimli göstermek için başınızı öne eğerek uygulayın.

Morfose Saç Spreyi

Wella Saç Spreyi

 

 

 

2 Yorum “Saç Spreyi”

  • Sudenaz says:

    Makale çok güzel hazırlanmış, çok istifade ettim, Teşekkürler.

  • Yunus says:

    Hocam sayfanızın herbir köşesini oku oku doyamaz insan hepsi emek ve bilgi Ve tecrübe kokuyor bunun için öncelikle teşekkür ederim .çok uzun zamandir seboderm ve sawpoo sampuanlarini kullanan biri olarak sprey konusunda acaba önerebileceğiniz zararlı içeriği olmayan ve mat olan bir marka varmı.
    Dr.Atilla Kaya
    procapil içeren hairforte sprey kullanabilirsin.içeriği zengindir ve çok yönlü etkiler

Yorum Yap Soru Sor

kalkun

Arama
Saç Biti Tedavisi