Hairforce

Hairforce saç spreyi sitesi incelendiğinde ürünün içinde ne olduğu hangi maddeden ne kadar bulundurduğu,kimin ürettiği,hangi ülkeden ithal edildiği hakkında en küçük bir bilgi dahi edinilemiyor.
Dikkat çekkici bir nokta siteden 150 TL lik alışveriş yapanlara 150 TL lik hediye çeki verilmesi,bu güne kadar incelediğim hiçbir saç ürünü sitesinde görmediğim bu uygulamada garip geldi.
İsmine dikkat edildiğinde bilimselliği kanıtlanmış maddeler içeren hairforte isminde bir harf değiştirildiği farkediliyor.
Burdan sonrası resmi siteden alınan bilgilerdir ve DİKKAT çekilerek yazılanlar aynen eklenmiştir.
Dikkatli Olun !!!
Evet, dikkatli olmalisiniz. Sizinde bildiginiz gibi bugün piyasaya saçuzattığını iddia eden bir çok başka marka var. Hatta bazilari HAİR FORCE1 ile ayni icerige sahipmiş gibi görünürler. Bu konuda uzmanlarında tavsiye ettigi HAİR FORCE1 sizin için doğru tercih olacaktır.
Çok önemli bir diğer husus ise HAİR FORCE1 adı altında satılan ucuz ve sahte ürünler bulunduğunun bilinmesidir. Sadece HAİR FORCE1 klinik ortamlarda test edilmiş gerçek formüle sahiptir. Bu formüldeki içerik mutlak sonuç elde edebilmek için dikkatlice dozajlanmistir. HAİR FORCE1 son teknoloji ile GMP sertifikali ilaç fabrikalarinda üretilmistir. Kalite kontrol standartlarımız son derece kati ve taviz götürmezdir.
Ürün Fiyatina Dikkat Edin !!!

Piyasada değişik ve daha ucuz rakamlar ile HAİR FORCE1 satilmaktadir. HAİR FORCE1 yasal satış fiyatları ithalatçı firma tarafından yasal olarak belirlenmiştir.Bu fiyat altında satılan tüm ürünler kaçak veya sahte olma ihtimali yüksek ürünlerdir. Bu ürünler ilgili Bakanlıklardan izin alınmamış ürünler olup, insan sağliğını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bilinçli tüketici olarak bu uyarıyı dikkate alacağıinıza inanıyoruz.
Dikkat Edilecek Diger Hususlar !!!
*Ürünün fiyatınıi mutlaka araştırınız. Unutmayın özellikle ithal ürünlerde ithalat fiyat sabitlemeleri mevcuttur. Bu tip ürünler her yerde aynı fiyat ile satilmak zorundadır.
*Alışverişinizi gerçek tüzel organizasyonlardan yani ciddi firmalardan faturalı şekilde yapmalısınız.
*internet sitelerinden alisveriş yaparken, ürünü alacağiniz sitenin sabit ciddi bir adres ve sabit telefon numarasi belirtmiş olmasına dikkat ediniz.
*Ürün satin alirken bankalar üzerinden para transferi yapıyorsanız, dekont numarasini mutlaka not ediniz.

SAHTE ÜRÜNLERE DİKKAT :

Degerli müsterilerimiz, HAİR FORCE1 lisanslı ve yetki belgelerine sahip, GMP sertifikasi ile üretilmiş bir üründür. HAİR FORCE1 Türkiye genelinde ve diğer dünya ülkelerine resmi izinler ve ithalat belgesi ile tarafımızdan satılmaktadır. Resmi ithalat sabit satis fiyati ile piyasada bulunan HAİR FORCE1 daha farkli bir fiyata satilamaz, farkli fiyata sahip ürünlerden süphe duyunuz ve lütfen bize bildiriniz. Sitemizde satilan ürünler %100 orjinal olup aldiginiz bilgiler gerçegi yansitir.
SAHTE SATICILARA DİKKAT :

Degerli müsterilerimiz, belirttigimiz gibi sadece HAİR FORCE1 degil Türkiye’de su anda bir çok alanda sahtecilik yapildigi bilinen bir gerçektir. Bu tarz tuzaklara düsmemenin en iyi yolu güvenilir firmalarla çalismaktir. Doga Medikal olarak siz degerli müsterilerimize ve ziyaretçilerimizi sunlari tavsiye edebiliriz;
Hangi ürünü alacaginiz kadar kimden aldiginiz da önemlidir. Bir pazarlama organizasyonu veya bir internet sitesinden ürünü alacaksaniz dikkat edilebilecek ilk husus, alisverisi yapacaginiz yerin ciddi bir firmaya ait olup olmadigidir. Örnegin bir internet sitesi. Hangi kurulusa aittir ve maliye kayitli olarak vergi numarasi deklare edebilmis mi ? iletisim bilgilerinde ciddi sabit telefon numaralarina sahip olup dogru ve açik adres verebiliyorlar mi ? internet sitesi teknik olarak iyi çalisiyor mu ? Ülkenin önde gelen banka ve kuruluslari ile baglantisi, anlasmasi veya kampanyasi var mi ? Telefon hizmeti alirken ve alisverisi yaparken nasil ilgi görüyorsunuz ? Sizde tuzaga düsmeyin, bize güvenmeye devam ederek sahtecilere meydan birakmayiniz.
(bu tür sitelerdeki kullanıcı yorumları güvenilir olmadığı için yorumlar eklenmemiştir)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.