Saç Ürünleri

Xpecia Bayan

Bayan saç dökülmesi erkeklere göre farklı olup ürünümüz içeriği bayan saç dökülmesine göre özel olarak hazırlanmıştır.

Bayanlarda saç dökülmesi için bölgesel ilaç kullanımı saçların uzun olması sebebiyle ayrı bir zorluk getirmektedir ve bayanlar daha çok ağızdan hap şeklinde tedaviyi tercih etmektedir.Özellikle uzun süre devam ettiremek gerektiğinde büyük kısmı tedaviyi bırakmaktadır oysa bayanlardaki dökülme erkek tipi saç dökülmesi ise dökülme sürekli olan ilaçla duran ancak ilacın bırakılması halinde yeniden başlayan bir sorundur.

Bölgesel saç ilacı kullanımında;günde 2 defa uygulamanın zorluğu,uygulama sonrası koku olması,ciltte tahrişe sebep olması,alerji yapabilmesi,saçta tortu bırakması,arkasından banyo yapılamaması,saçta yağlı görünüme sebep olması gibi sorunlar günlük saç bakımı yapan bayanlarda sorun olabilir.

xpecia-bayan-tablet-satin-al

Xpecia tablet tüm bu sorunları aşmaktadır çünkü hap şeklinde kullanım spreye kıyasla çok daha kolaydır.İlk 3 aydan sonra günde tek tablet alınması kişinin tedaviye uyumunu artırmaktadır ve saç dökülmesi tedavisinde ve saç kalitesini artırmada kullanılan bilimsel ürünlerin birçoğunu en ideal dozda içermektedir.

Xpecia Hair Pharma kalitesiyle erkek ve kadın olmak üzere iki formda üretilmektedir.

Kadınlarda sık görülen saç dökülme sebeplerinden biride kansızlıktır (anemi) xpecia bu sorunda düşünülerek formülüze edilmiş ve kadın formuna erkek formundan farklı olarak Fe (ferrum-demir) eklenmiştir.Fe anemi tedavisinde mutlak gereken bir elementtir.

Bayanlarda bir diğer sorun vitamin desteği alırken kilo alma sorunudur,xpecia formülü oluşturulurken buna da dikkat edilmiş saça hiçbir yararı olmayan ama iştah artıran vitaminler eklenmemiştir.Bu sayede xpecia tablet kullanmak kilo almaya sebep olmaz.

 

Xpecia Bayan İçindekiler                                       

Saw palmeto (meyve)       170 mg

Ginkgo biloba (yaprak)      40 mg

Vitamin B5 (Pantotenik Asit) 24 mg

Biotin                           1000 mcg

Folik asit                        600 mcg

Çinko                                 15 mg

Demir                             17 mg

L Sistin                             40 mg

Metiyonin                        40 mg

Keratin                        40 mg

25 Yorum “Xpecia Bayan”

 • Beyza says:

  Hocam kadinlarda sac ekimi hakkinda ne düşünüyorsunuz birde bu sprey ve tableti kullandgmz sure boyunca var olan saclarimizi koruyabilir miyiz ileriki yaslarda buna ragmen bir dökülme olur mu dokulme sebebi erkek tipi
  Dr Atilla Kaya
  ekilebilir.ilaç kullanıldığı sürece saç korunur

 • Ebru says:

  İyi günler hocam,
  Stres kaynaklı dermatitten tedavi görüyorum. Şiddetli bir saç dölmem var, doktorum kesin tanı koyamadı, ama üstte açılma var.
  Hamilelik düşünüyorum. Xpecia tablete başladım 1 aydır, hairforte de kullansam bu ilaçlar hamileliğe zarar verir mi? Teşekkürler.
  Dr.Atilla Kaya
  hamilelik döneminde hiçbir ürün kullanmanızı önermem

 • öz says:

  Yıllardır azalan ve incelen saç tellerim var genellikle saç önlerim ve tepe noktasında azalma ve açıklıklar olmaya başladı.kansızlık ve d vit eksikti 3 ay d vit ve 6 ay demir kulladım
  dr plantur39 ve panplus capsul günde 3 kere verdi yaklaşık 3 aydır kullandım çok az toparlanma oldu ama saç uçlarım krem kullanmama rağmen çok kuru kuru ve tepe noktası güçsüz ve seyrek hala bu arada hamilelik düşünüyorum ama bu ilaçları 3 aydır kullaniyorum devam etmelimiyim herhangi bir öneriniz var mı acaba
  Dr.Atilla Kaya
  hamilelik düşünüyorsanız vitamin dışında ilaç kullanamazsınız

 • Fatma says:

  Merhaba
  Yaklaşık 2 aydır saçkıran problemiyle savaşıyorum. Dermatolog iki kez iğne vurdu. Tahliller sonucu strese dayalı olduğu ve haşimotodan dolayı olduğu söylediler. Kortizon iğnesi vuruldum. Her hafta d vitamini ve her gün selenyum içiyorum. Dermatologum bir de minoxil forte spreyi kullanmamı söyledi. Bugün minoxil spreyi kullanmaya başladım. Ama kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra çok korktum. Bırakınca tekrar hatta daha fazla dökülme yaşanıyormuş. Kafam çok karıştı. Kullanmayı bıraksam mı, ya da ne yapayım?
  Dr.Atilla Kaya
  saçkıran için özellikle buna yönelik squarik asit di butil ester içeren Sadbe losyon %1lik başlayabilirsiniz.bunun yanısıra yeni saçların çıkışını ve yapımını kolaylaştırmak için xpecia tablet yada HPbiotin 10 mg başlayabilirsiniz

 • Selin says:

  Hocam bende de erkek tipi dökülme var doktoruma xpecia ya başlayacağımı söyledim tansiyon ilacı olduğunu kalp krizinden gidebileceğimi söyledi çok kararsız kaldım
  Dr.Atilla Kaya
  doktorunuzun xpecia hakkında hiçbir fikri yokmuş.xpecia saç için gerekli vitamin ,mineral ve keratin gibi maddeleri içerir.

Yorum Yap Soru Sor

sapi

Arama
Saç Biti Tedavisi