Saç Ürünleri

Stop Grey

Stop Grey Uzman Görüşü

Diğer kapatıcı ürünler gibi her ne kadar boya değildir şeklinde ifadelerle sanki “saçın rengini kökten değiştirip ana rengine çevirir” imajı yaratsada özünde boyadan çokta farklı değildir çünkü uygulamayı bıraktığınızda saçlarınız aynen eskisi gibi olur. En önemli avantajı saçın rengini istediğiniz kadar koyulaştırırsınız yani bir anlamda boyayı yavaş yavaş yedimiş olursunuz.Bu sayede ani değişiklik olmadan toplumda yadırganmadan saç renginizi koyulaştırmış olursunuz.

İthalatçı firmanın sayfasında içeriği ile ilgili bilgi edinilememiştir diğer ürünler gibi kurşun sülfat içermesi beklenmelidir.

KERAMİNE H Stopgrey – Siyahlaştırmaya Yardımcı Saç LosyonuAvrupa’nın 1 numaralı beyazlık giderici ve saç rengini geri getirmeye Yardımcı losyon
KERAMINE H STOPGREY LOSYON

– Avrupa’nın 1 numaralı beyazlık giderici ve saç rengini geri getiren losyonu artık Türkiye’de!

– Herhangi bir saç rengine titizlikle ve yavaş yavaş etki eder. Ani bir değişim yapmaz.

– Stop Grey melanin yerine, saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmenti saç gövdesine günden güne yükler. StopGrey’i beyazlamış saçın bulunduğu bölgeye uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz veya beyazlık tamamiyle kayboluncaya kadar devam edebilirsiniz.

– StopGrey kullanıma hazır ve de kullanımı kolay şeffaf bir losyondur; herhangi bir saç losyonu gibi her sabah temiz saça uygulayınız. 3 veya 4 haftadan sonra istediğiniz renk tonuna ulaşacaksınız. Elde ettiğiniz tonu korumak için losyonu her hafta sadece 2 veya 3 kez uygulamanız yeterlidir. Deride leke yapmaz.

– UYARILAR: StopGrey’i kullanmadan önce kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz. Sadece harici kullanım içindir. Kullanımdan sonra ellerinizi yıkayınız. Ürünü sakalınıza, bıyığınıza, kirpiğinize, kaşınıza veya vücudunuzun diğer bölgelerine kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız. Deride tahriş veya kaşıntı olursa losyonu kullanmayınız. Serin bir ortamda saklayınız, ısı ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşabilecekleri yerlere koymayınız. Başka amaç için kullanmayınız.

Stop Grey Kullanımı

– STOPGREY herhangi bir renkteki saç üzerinde titizlikle ve yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir; değişim ani değildir. STOPGREY saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar. Gözle görünür sonuçlar elde etmek için 10 günden 30 güne kadar zaman gerekebilir, görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise zaman uzayabilir.

– UYGULAMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ TALİMATI OKUYUNUZ:

– KULLANIMDAN ÖNCE VE KULLANIM SÜRESİNCE ŞİŞEYİ İYİCE ÇALKALAYINIZ. Her sabah kuru ve temiz saç üzerine herhangi bir losyon gibi uygulayınız. Avuç içinize yeterli miktarda losyonu dökünüz.

– Yavaşça dağılana kadar losyonu saçınıza uygulayınız, Saçınızın tamamında bir etki istiyorsanız, saçınızın tümüne uygulayınız veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayınız.

– Alıştığınız şekilde saçınızı tarayınız daha sonra ellerinizi yıkayınız. İsterseniz, saçlarınızı saç kurutma makinesi ile kurutabilirsiniz. İstediğiniz saç rengine ulaşıncaya kadar, StopGrey 3 veya 4 hafta hergün uygulanmalıdır. Elde ettiğiniz saç rengini korumak için StopGrey losyonunu haftada 2 veya 3 kez, her zaman temiz ve tamamen kuru saça uygulayınız.

– Ürünün kapağı açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketilmelidir.

StopGrey kurşun içermeyen teknolojiyle üretilmiştir.

Stop Grey Losyon

Stop grey saç eczanesinden alınır

4 Yorum “Stop Grey”

 • Beyazlar says:

  Stop Grey kullanıcısı birçok kişiyi tanıyorum. Hıfzıssıhhada test yaptırılıp içeriğinde kurşun bulunmadığı tescillenmiştir. Ferra üniversitesince onaylanmış bir ürün. Avrupa Briliği onaylı bir ürün olduğu için rahatlıkla kullanılabilir. Saygılarımla

 • tommiks says:

  ben aldım , biraz kullandım. Bir kere stop grey çok iğrenç bir kokusu var o kokuyla insanların yanına yaklaşılmıyor o derece iğrenç bir kokusu var. O kokuya dayandın ve kullandın bir müddet sonuç: kocaman bir sıfır hiç bir değişiklik olmuyor beyazlar yine beyaz çektiğin koku yanına kar kalıyor.

 • Selin Demir says:

  Arkadaşlar ben stop grey kullanıyorum ve şuanda saçlarım daki değişim harika,stop greyi ilk kullanmaya başladığınızda etkisini göremeyebilirsiniz ben 4.haftayı bitirdim, Stop grey’in etkisi 2.ve 3.haftalarda ortaya çıkıyor saçın rengindeki değişim belli oluyor 4.hafta sonunda tamamen saçlarınız eskisi gibi oluyor İtalyadan ithal bi ürün piyasadaki diğer ucuz ürünler gibi değil ben ürünü de çok araştırdım zaten almadan önce içinde saça zarar verecek hiçbir madde yok, stop greyi bayanlarda kullanabiliyor,ürün biraz daha büyük olabilirdi ambalajı onun dışında gerçekten harika bi ürün

 • ebubekir says:

  1.haftadır kulaniyorum halla bidegisiklik yok insallah ilerde faydası olacak yanlız kokusu irenc cok pis kursun pass gibi bi kokusu var sanırım icinde kurşun var insallah faydasını gorecez 4.haftadan sonra saçlar halla beyazsa tüketici mahkemesine sikayet edecem neolacagı zama gösterenir

Yorum Yap Soru Sor

kudanil

Arama
Saç Biti Tedavisi