Nyda

Zehirsiz bit ilaçlarındandır.Bileşimi %92 Dimetikon olan çok özel bir formüldür ve etkinliği Avrupa’da birçok bağımsız laboratuvarda test edilip onaylanmıştır.

Saç Biti İlacı

dimetikon;

*  Son derece güvenle kullanılabilen sentetik silikon yağıdır.

* Tıpta değişik alanlarda (bebek ve yetişkinlerde gaz şikayetlerinin giderilmesinde), şampuan ve kremlerde çok uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

* Böcek ilacı değildir, insan sağlığına zararsızdır.

Nasıl etki eder

* Hızlı yayılım ve akışkanlığı sayesinde bit ve bit yumurtalarının solunum sistemine hızla ve derinlemesine nüfuz eder. Dimetikon, buralarda hava ile yer değiştirerek bitlerin soluk alıp vermesini engeller.

* Sprey bu şekilde bit ve bit yumurtalarının boğularak ölmesine sebep olur

* Sprey etki mekanizmasını fiziksel yolla gösterdiği için bitlerde direnç gelişme olasılığı yoktur.

Sprey, bitin turuncu renkli alanlarla tanımlanmış tüm solunum sistemine hızla nüfuz edip bitlerin boğularak ölmesini sağlar.

Kullanım şekli

Sprey‘i kuru saça ve saç diplerine saçın tamamını kaplayacak şekilde püskürtünüz.

Nyda Bit Spreyi Uygulama 1.Saç ve saç dipleri NYDA Sprey ile tamamen ıslanıncaya kadar masaj yapınız. Özellikle ense ve kulak arkası bölgelerinin tamamen ıslanmasını sağlayınız.

Nyda Bit Spreyi Uygulama 2. 30 dakika sonra özel bit tarağı ile saçınızı tarayınız. Bu tarama işlemi, boğularak ölen bitlerin ve larvaların saçınızdan temizlenmesini sağlayacaktır.

Nyda Bit Spreyi Uygulama 3.           özel tarağı ile tarama işlemi tamamlandıktan sonra saçınıza başka bir işlem yapmadan 8 saat bekleyiniz.

Nyda Bit Spreyi Uygulama 4. 8 saat sonunda saçınızı kendi şampuanınızla yıkayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.