Youthair Kurşunsuz

Konu içeriği Youthair  kurşunsuz krem üreticisinin yetkili sitesinden alınarak çevrilmiştir.Saç bakımı ve sağlığı konusunda sıkça duyduğunuz bir kelime olan youthair bir ürün adı olarak ülkemizdede sıkça kullanılan ve oldukça başarılı ürünler arasında uzmanların ve dermatologların önerisidir.

Özellikle erkekler tarafından büyük bir problem haline gelen saç beyazlamasına karşı Amerikada geliştirilmiş olan Youthair ürünleri bu alanda en başarılı ürünler arasında ülkemizdede hayli fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Aynı zamanda Amerikada en çok satılan saç beyazlaması önleyici ürünler arasında yer almaktadır. Youthair ürünleri arasında genel anlamda satışa sunulmuş olan farklı formatlarda 3 çeşit ürünü bulunmaktadır.

Saç rengini değiştirme amaçlı kullanılan bu gurup ürünlerin çoğunda değişik oranlarda kurşun (kurşun sülfat olarak) bulunmaktadır.Genellikle insan sağlığını tehdit edecek düzeyin çok altında kurşun olsada bu konuda hassas kişiler için kurşunsuz  formunda krem sadece youthair tarafından üretilmektedir.Kullanıcı istediği tipi ürünü kullanabilir sonuç hepsinde yaklaşık aynı olmaktadır.

Herkes tektir ve bazı stilleri farklı sonuçlar görebilirsiniz. Bazı müşteriler Standart krem veya kurşunsuz veya lilit kullanımını şeçebilir Aşagı yukarı hepsi aynı sonucu verir  ama kişisel özelliklerinde etkisi ile her her her kişide aynı etkiyi yapmaz  bunu  her formu kullanarak hatta farklı formları birlikte deneyerek ögrenebilirsiniz

İçerik

su

gliserin

Ceteareth-20

Cetearyl Alkol

Paraffinum Liquidum

Equisetum arvense Özü

Serenoa Serrulata Meyve Özü

Zingiber officinale (Zencefil) Kökü Extrac

Retinil Palmitat

Sodyum Askorbil Fosfat

Tocopheryl Acetate

bizmut Sitrat

kükürt

Melanin kaybı ile saçlar rengini kaybeder yeniden renklerini yerine getirmenin tek yolu boya degildir .ürün saçın protein ile birleştirir. Bu birleştirme işlemi renk değişimi için kritik önem taşımaktadır. Youthair  Tüyleriniz kendi doğal rengini  geri almasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda size şu faydaları sağlıyor. Saçınıza dolgun bir görüntü verir ve iki katına çımışgörüntü sağlar geliştirir. Bu kalınlık ve yumuşaklık arttırır. Bu aynı zamanda kuruluk, uçuşan ve kırılgan saçlarla savaşır. Hatta aşırı hava, ısı stil ve sert şampuanlara karşı korur. Korkmadan yıkanın ya da dışarı duş alın, yüzün terlemek de , kazandığınız rengi bozmayacaktır çünkü, size de bulaşır bir yapısı yoktur

Sadece doğal rengine döndürmek için  ilk iki-üç hafta boyunca günlük iki kez  olarak uygulanır. Sonra,günlük  bir kez kullanımla devam edilir.  İstediğiniz doğal renge kavuştuğunuz zaman istediğiniz rengi saçları korumak için yalnızca bir kez veya gün aşırı  uygulamak gerekir. Bu kadar basit!  Ama bazı griler tutulmak istenebilir. Şunu kabul edelim ki. Bizim 30’lu ve 40’lı yaş ve ötesinde içine Biz yaş olarak, bazı gri saç oldukça normaldir. Tamamen  siyah olması çok doğal  olamayacak biraz sahte görünecektir. Eğer bir erkek, yüz tüyleri, göğüs kılları, yanı sıra diğer kıllar gri iken. Başınızın üzerinde hiç  gri saç olmaması oldukça tuhaf ve sahte görünebilir.O sebeple bir miktar gri saç bırakmak  boya görüntüsünden kurtarıp daha dogal bir görüntü verecektir.

Youthair  size ne kadar gri saç ne kadar kendi renginde saç var olsun istiyorsanız  onun kontrolünü  sağlamak için tasarlanmıştır. Saç boyaları ile büyük bir farkı  budur. Diger bir avantajlı yönü ise saçların rengini bir çırpıda degil zamana yaygın bir şekilde  kendi rengine dönüşür bu da kişinin kendiside dahil  saçın kendi rengine alışma zamanı verir ve psikolojik rahatlama sağlar bu durum.Heme zamana yaygın degişimin sağlanması hem istenilen kadar saçın doğal renge döndürülmesi hemde boyanın içerisinde bulunan kimyasal maddelerin olmamaısından dolayı  boyanın verdigi zararı vermez.Bu olumlu yanlar bizim  hiç çekinmeden  daha genç ve daha kendine güvenli bir görüntüye kavuşmanın yolunu açar.

Milyonlarca youthair kullanıcısı saçlarını  doğal saç rengine dönüştürerek, benlik saygısı ve özgüveni yeniden kazanmıştır. Youthair artık gururla yeni KURŞUNSUZ  formunu üretmiştir.Kurşunsuz formda hem kurşun asetad  bulunmaz hemde koku hassasiyeti onlalar için koku bulunmaz. Bu yeni ürün sadece eski aktif madde, kurşun asetat yerine  kükürt kullanılmıştır Bu iki yeni avantajlar kombinasyonu tek bir ürün haline birleştirildi

Youthair  Kurşunsuz Krem tarzı kompakt ve kullanışlı boyut seyahat ev  için idealdir.Youthair  Kurşunsuz tarzı, basit, temiz ve rahat dağıtımı için bir flip üst kapağı ile kopmaz bir tüp içinde hazırlanmıştır Son derece konsantre formülü ile  uyguladığınızda az ürünü ile ihtiyacı karşılamak  mümkün olacak. aynı zamanda ekonomik kullanım günlük dozu  en aza indirecektir.Saçınızın rengini kendiniz belirleyeceğiniz için dilediğiniz renge sahip olduğunuzda kullanım sıklığını azaltabilrisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.