Grecian Gradual Control

Grecian Uzman görüşü

Ürünü net bir şekilde incelediğimde şunu fark ettim;jel kıvamında şeffaf olan ürün güneş ışığını gördüğü anda renk değiştiriyor, bu reaksiyon tipik gümüş nitrat reaksiyonudur gümüş nitrat seçimlerde parmağımıza sürülen şeffef sıvıdır.Ürünün içindekileri arasında sayılmasada kişisel fikrim bu ürünün kesinlikle seçimlerde parmağa sürülen gümüş nitrat olduğu yönündedir.

Bu gurup ürünler her ne kadar boya değildir şeklinde ifadelerle sanki “saçın rengini kökten değiştirip ana rengine çevirir” imajı yaratsada özünde boyadan çokta farklı değildir çünkü uygulamayı bıraktığınızda saçlarınız aynen eskisi gibi olur. En önemli avantajı saçın rengini istediğiniz kadar koyulaştırırsınız yani bir anlamda boyayı yavaş yavaş yedimiş olursunuz.Bu sayede ani değişiklik olmadan toplumda yadırganmadan saç renginizi koyulaştırmış olursunuz.

Grecian Firma bilgileri

Gracian Gradual Control Beyaz Giderici Jel

Gracian Gradual Control boya değildir !!!

Grecian Gradual Control saç boyası değildir, saç rengini etap etap koyulaştırabilen bir bakım jelidir. Ayrıca erkeklerin saç boyama sorunlarına mükemmel bir çözümdür.

Grecian Gradual Control ile artık beyazlamış saçlarınızı istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz. Bu ürün kullanıcıya saçlarını ne derecede renklendirmek istediğini kendi kararına bırakır.

Piyasadaki birçok ürünler bütün beyazları birden boyuyor ve kullanıcıya renk nüansında veya bölgesel kullanımda pek fazla seçenek bırakmıyor. Bu durumdan erkeklerin büyük bir kısmı rahatsızlık duyuyor.

Beyazlamış saçlar her ne kadar olgunluğu temsil etse de, fazla beyaz saç erkeği sadece yaşlı gösterir.

Bir Kutu Grecian Gradual Control 15 Kullanımlıktır.

Grecian Gradual Control iki renk nüansta mevcuttur. Açık tenli kumral saçlar için ve koyu tenli esmer saçlar için iki ayrı ürün bulunmaktadır.

Grecian Gradual Control birçok saç boyası gibi amonyak peroksit ve hidrojen peroksit içermemektedir. Bu tarz etki maddeleri içeren saç boyaları hem saça hem de saç derisine zarar verir.

Grecian Gradual Control ün emsalsiz formülü havadaki oksijen ile etkisini gösterir. Bu esnada saça ve derisine kesinlikle zarar vermez.

Uygulamada şayet saçlar kır ise bu ürün yalnızca saçtaki beyazları bir ton koyulaştırarak doğal bir görünüm kazandırır, saçın orijinal rengini koyulaştırmaz.

Mükemmel ve dünyada tek patentli renklendirici bakım jeli saçın renk kontrolünü tamamen kullanıcıya bırakır. Nerede ne kadar saçın koyulaşacağı tamamen kullanıcının tercihine bırakılır.

Kullanıma hazır bir şekilde tüpte sunulur, havadaki oksijen ile etkisini gösterir. Özel tarağı ile beyaz saçlara renk katmak artık saçları taramak kadar kolaydır. Tarak tüpün üzerine çevrilip takılır. Ürün yıkanmamış kuru saça sürülür, tüp’e baskı uyguladıktan sonra tarağın aralarından ürün jel şeklinde akmaya başlayacaktır.

Beyazların en çok olduğu bölgede başlanması tavsiye edilir. Şimdi saçları tarayarak ürünü uygulayabilirsiniz. Jel akışını sürekli devam etmesini sağlayın. Rengin ne kadar koyu olması size bağlı, ortalama 3-5 dakika saç’ta bekletilir, sonra bol su ile durulanır ve alışılmış şampuanla saç yıkanır ve kurutulur. Saçlarınızdaki gri’ler bir ton koyulaşmış olacak ve doğal bir saç görünüme sahip olacaksınız.

Grecian Gradual Control En Önemli Özellikleri

Oksijen ile etki eder – Perokside ihtiyaç duymaz

Karışım hazırlamak yok

Amonyak içermez

Saç telinin öz rengini değiştirmez

Saçı etap etap ve istenen bölgede kendi rengine dönüştürür

Takmalı tarak sayesinde kolay uygulanır

Dünyada tek patentli jel bakım renklendirici

Saçlara doğal bir görünüm kazandırır.

Grecian Gradual Control satış

Grecian Gradual Control – Beyaz Grecian uygun fiyata saç eczanesinden alabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.