Swanson Biotin

swanson BiotinSwanson biotin özellikleri ve kullanımı Swanson biotin satış bilgileri ile Swanson biotin günlük kullanım bilgileri ve sağlık açısından faydalarıAmerikadan el altından getirilip satılmaktadır,resmi ithalatı yoktur.Resmi ithalatı olmadığı için sahtelerinden korunmak için güvenilir satış yerlerinden alınması daha mantıklı olur.

Swanson Biotin Özellikleri

Swanson Biotin 5 mg (5000 mcg) 100 Tablet ve Swanson Biotin 5 mg (5000 mcg) 30 Tablet olmak üzere 2 formu vardır.
5 mg olması sayesinde saç uzama hızını artırmak yanında saçta kırılma,catallanma,parlaklığını yitirme,sönükleşme gibi kalite kaybı ve dökülmelerde de etkili olması beklenir.Dökülmede tek başına değil diğer bilimsel ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.

Swanson Biotin Etkileri

Saç sorunlarıyla birlikte yada bağımsız olarak tırnak sorunları (çabuk kırılma,yumuşama,beyaz lekeler oluşması,kat kat ayrılma) içinde 5 mg biotin oldukça etkili olur.
Plastik şişelerde olduğundan,şişe içinde nem alıcı olsada geride kalanların nem sebebiyle etkiniliğinin azalmaması için yutulacak tablet alındıktan hemen sonra kapağı sıkıca kapatılmalıdır.
Gerek saç gerekse tırnak sorunlarında en az 3 ay alınmalıdır zaten bu gurup ürünlerin 100 tablet üretilmesinin mantığıda budur.Biotin alarak düzeltilen bu sorunların tekrarını engellemek için haftada 2-3 tablet alınması akıllıca olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.