Saç Ürünleri

Youthair

Youthair Amerikan menşeili bir beyaz saç giderici üründür. Kurşunlu ve Kurşunsuz olmak üzere 2 çeşidi bulunmaktadır.

http://www.youthair.com.tr

saçlarınızı yavaş yavaş kendi doğal rengine dönüştüren, renk canlandırıcı ve yenileştirici bir saç bakım ürünüdür. YOUTHAIR, daha genç görünmek ve hissetmek amacı ile dünyada binlerce kadın ve erkek tarafından kullanılmaktadır. YOUTHAIR zamanla kaybolan ve saça doğal görünümünü veren doğal proteinlerin (melanin) yerini tutar. YOUTHAIR saçın kendi kimyası ile tesir eder ve saçlarınızı doğal rengine kavuşmasına yardımcı olur. Saç boyalarından farklı olarak, YOUTHAIR saçınızın istediğiniz yerlerinde grilikler bırakmanıza da olanak sağlar. 3 hafta, YOUTHAIR’i her gün kullandıktan sonra, saçlarınızın rengi o kadar doğal bir görüntü kazanacaktır ki, hiç kimse sizin bir şey kullandığınızı anlamayacaktır. YOUTHAIR, aynı zamanda saçlarınızın kolay şekil almasına da yardımcı olur ve başka bir saç şekillendirici ürününün kullanılmasına gerek kalmaz.
Kullanım Şekli: Pratik ve kolay kullanım

İstediğiniz renge ulaşıncaya kadar 2–3 hafta her gün masaj yaparak saçlarınızın üzerine uygulayın, saçınız doğal rengine kavuşmaya başlayacaktır. Sonra istediğiniz rengi korumak için haftada bir-iki kere uygulamaya devam edin. Her gün aynı saçınızı tarar gibi uygulayın.

· Uygulaması zor, üstünüzü başınızı kirleten saç boyalarına son!

· Saçınıza boya sürmeye son!

· Tek aşamalı kolay kullanım, sadece saçınıza bir miktar sürün, sonra saçınızı tarayarak şekillendirin yeter!

Saçınızdaki istenen yerlerdeki grilikleri korumak için, sadece bu bölgelere ürünü sürmeyin yeter. YOUTHAIR saçınıza solmayan yıkanmakla çıkmayan, parlak ve doğal bir görünüm verecektir. En iyi sonuç için, başka bir saç şekillendirici ürün kullanmayın. Ürünü kullandıktan sonra saçınızı en az 3 saat yıkamaktan kaçınınız.

Saç Bakım Özelliği

Ürüne eklenen saç bakım maddeleri saçınızın doğal haline kavuşmasına yardımcı olacaktır.

· Saçınızı şekillendirmeyi kolaylaştırır.

· Saçınızdaki yumuşaklığı ve saç tellerinin kalınlığını arttırır.

· Saçın kurumasına ve kolay kırılmasına engel olur.

· Kötü hava şartları ve saç şekillendiriciler ile sert şampuanların oluşturduğu yıpranmalara karşı saçınızı korur.

YOUTHAIR ürünleri American International Industries’in güvencesi altındadır.

Youthair Satış

Youthair saç eczanesinden alınır

3 Yorum “Youthair”

 • beritan says:

  mrblar benim sacım 2-3 yaşlardan sonra beyazlamaya başlamış ve şunda 23 yaşındayım…sacımın yarısı beyaz saclı….bu yöntemi kullansam nasıl olcak bir faydası olur mu?
  Admin
  Bunun etkisi kalıcı değil,farklı bir boyaya benzetebilirsiniz.Beyazlatmayı yavaşlatmak için biotin tablet alabilirsiniz

 • grey away says:

  moliva için boya var üç kagıtçı diyorsunuz. içerisinde kurşun kanser yapan ürünün para karşılığı reklamı yapıldığı zaman çok iyi ürün vede içeriği sanki çok iyi gibi birde reklamı yapılıyor. içerisinde kurşun yok dediğinin içeriği belli mi.
  neyse youthair ürün üzerinde konuşulacak bir ürün değil senin gibi bir 2 kişi reklam yapar o kadar daha ileriye gitmez. sizi dinleyipte alan kişilere yazık gerçi o kişilerde sizin gibileri dinledikleri için hak ediyorlar.

 • gizemsiz kaptan says:

  yourhair urununu 4 gundur kullanıyom sac rengım sarıya donmeye basladı ama benım eskıden sac rengım sıyahtı molıvada kullandım hıc bıseye yaramadı gereklı kısılerın msn aracılıgıyla bılgılendırılebılırsek bız tuketıcıler ı daha guzel olur bıde bu urunun garantısı varmı
  Op.Dr.Atilla KAYA
  burası bilgi sitesi garantiyi satın alacağınız yere sormalısınız

Yorum Yap Soru Sor

kalkun