Fixplant

Fixplant saç sıklaştırıcı

Diğer saç sıklaştırıcılar gibi fixplantta 30 saniyede harikalar yaratabileceğiniz bir üründür. Kullanımda önemli fark olmamakla birlikte Türkiye’de paketleniyor olması daha ekonomik satılmasını ve rekabet oluşmasını sağlamaktadır.

Fixplant Saç Yapı Lifleri, Çok İnce ve Micronize boyuttadır. Bu teknolojik üstünlük sayesinde saç diplerine asla çökme yapmaz. Saç telleri ile kolayca bütünleşerek saçlarınızı saniyeler içinde kalınlaştırıp, dolgunlaştırmaktadır. Fixplant Saç Yapı Lifleri, son derece güvenli ve sağlıklı bir üründür. Saçın ana maddesi olan doğal-organik Keratin proteinlerden oluşmaktadır. Amerika ve Avrupa’da Doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Farklı 8 renk seçeneği ile istediğiniz renk tonunu kolaylıkla seçebilirsiniz. Fixplant Yapı lifleri saçınıza o kadar mükemmel uyum sağlamaktadır ki çok yakından bakanların bile bu lifleri fark etmesi imkansızdır. Aynaya her bakışınızda, gözlerinizi saçlarınızdan alamayacaksınız.

Saçlı deriye ve saç tellerine kesinlikle zarar vermez. Static elektirikle yüklü olan bu lifler seyrelen bölgedeki saç tellerine (çam ağacı seklinde) sıkıca yapışması ve onları onarmasıyla etki etmektedir. Çam ağacı şeklindeki çıkıntılar gerçekçi bir görünüm ve dolgunluk oluşturur. Diğer sprey ve kremler ise seyrekliğin görünmemesi için sadece saç derisini renklendirir. Fixplant bunlardan tamamen farklıdır. Fixplant her bir saç teline tek tek tutunarak saçınızın düşünemeyeceğiniz kadar doğal görünmesini sağlar. Yağmurdan, rüzgardan asla etkilenmez, Sizi yarı yolda kesinlikle bırakmaz. Doğal Organik Keratin lifleri sadece sabun veya şampuanla yıkandığında yok olur. Fixplant Yapı lifleri saçın doğal renkleri ile %100 uyumludur.

Diğer saç kapatıcılar gibi uygulayıcının kişisel becerisi sonucu çok etkilemektedir. Sonuç olarak bu grup ürünleri kullanan kişilerin ekonomik olan fixplant denemesi akıllıca olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.