Natural World

Natural world sarımsağın suistimalinin yeni örneği

Sonbaharın etkisimidir nedir bilemiyorum birden bire piyasayı garip sloganlarla satılan saç ürünleri kapladı. Biri çıktı 1700 saç çıkarıyor dedi, bir başka uyanık 3080 saç çıkardığını söylediği ürünü piyasaya verdi el elden üstündür uyanıkların en azgını tuttu 6800 yeni saç teli gibi akla hayale sığmaz bir iddia ile ortaya çıktı.

Sarımsak Şampuanı

Bu defa sayıyı abartmak şüphe götüreceğinden bir başkası sarımsak işini kullanmaya karar vermiş.

Peki bu ne kadar gerçek ?

Tabiî ki gerçekle yakından uzaktan ilişkisi yok

Şöyle ki;

Sarımsak saç dökülmesine en küçük bir etki dahi yapmaz, sarımsağın etkili olduğu tek saç dökülme tipi saçkırandır bunun dışında asla hiçbir etkisi olmaz, saçkıranda da sarımsağın yağı, ruhu, özü etkili değildir direk sürülürse etkilidir. Bunun dışındakilerin tümü aldatmacadır. Sarımsağın Taşköprü olması da bu durumu değiştirmez.

Natural world nedir, işe yararmı

Sarımsak özü, sarımsak yağı gibi maddeler içeren bir set, evet işe yarar diğer şampuanlar gibi temizlik yapar, sıradan market şampuanlarından tek farkı üreticisi ve satıcısına daha fazla para kazandırır.

Siz siz olun oradan buradan tırtıklanmış fotoğraflarla, tamamı gerçek dışı yorumlarla, bilimsellikle alakası olmayan verilerle aklınız çelmeye çalışan bu tür ürünlere mesafeli olun ve paranızı bu uyanıklara kaptırmayın.

Buradan sonrası resmi sitesinden alıntıdır

Natural Word Doğal Saç Bakım Seti Nedir ?

saç bakım seti; şampuan, sarımsak yağı ve multicomplex solution biotin’den oluşan saç bakım setidir. Natural world, bitkisel içeriğe sahip doğal bir ürün olup, gönül rahatlığı ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şampuan, sarımsak yağı ve multicomplex solutiondan oluşan natural world saç bakım setini kampanyalı tanıtım fiyatı ile mutlaka deneyin. Ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı ile sipariş verin. Kampanya stoklar ile sınırlıdır, fırsatı kaçırmayın.

Kullanımı ? Nasıl Kullanılır : Natural world sarımsak şampuanı fındık yağı, zeytin yağı, sarımsak extractı, papatya extractı, aqua ve gliserin içeren natural world kokusuzdur. Bir şişe sarımsak şampuanı 500 ml’dir. Günlük kullanıma uygun olan sarımsak şampuanı normal şampuanlar gibi kullanabilirsiniz.

Islak olan saça yeteri kadar şampuan dökülür, saç derisine bir kaç dakika masaj yapılarak uygulanır ve saçlar ılık su ile durulanır. Natural world sarımsak şampuanı saçta köpüklü halde 5 dakika bekletilmesi tavsiye edilir.

Taş Köprü Sarımsak Yağı Kullanımı ? Nasıl Kullanılır : taş köprü sarımsak yağı temiz saça uygulanır. Bir şişe taş köprü sarımsak yağı 50 ml olup sarımsak yağı ve çam yağı içerir. Saçlar tercihen natural world sarımsak şampuanı kullanılarak ılık su ile yıkandıktan sonra haftada üç defa saç diplerine nazik şekilde masaj yapılarak uygulayın. Set içinden çıkan poşet boneyi saça takın ve yarım saat bekletin. Yarım saat sonra saçları natural world sarımsak şampuanı ile yıkayın.

Nasıl Satın Alırım ? Ödeme seçenekleri nelerdir, ödemeyi nasıl yapabilirim. Kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, telefon ile ödeme, kredi kartı ile ödeme ve eft/havale ödeme imkanı ile natural world şampuan, sarımsak yağı ve multicomplex solution siparişi verebilirsiniz.

Unutmayın sarımsak sadece saçkıranda etkilidir ve evdeki sarımsağı ikiye bölüp sürerek kullanılır bunun dışında sarımsağın saçta olumlu yada olumsuz hiçbir etkisi olmaz, beklentinizi buna göre oluşlturun yoksa paranız boşa gittiği gibi hayal kırıklığı yaşarsınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.