Sahte Spectral Nasıl Anlaşılır?

Aşağıda yazının en altında anlaşılacağı gibi firmanında varlığını kabul ettiği sahte spectral ürünleri ürünleri piyasada yaygın bir şekilde satılmaktadır.

Sahte olmayan specralden şu belirtilerle ayırt edebilirsiniz;

Kutu üstündeki seri numarasını üretici firmaya okutup onay alın (seri numaraları taklit edilebilir)

İçindeki sıvı hafif sarıya çalar renkte olmalı,kahverengine çalıyorsa sahtedir iade ediniz.

Güvenlik folyosu sağlam olmalı

Önceki kullandığınız kutuyu atmadınızsa kokusu farklıdır bu koku farkını algılamak için açıp koklayın.

sahteliği konusunda şüpheniz varsa aynı içeriğe sahip yani minoxidil içeren diğer ürünleri tercih edebilirsiniz,benzer ürünleri çok daha ekonomik bulma şansınız var.

Firmanın sahte DNC ürünleri ile ilgili savunması;

Yapılan yasal kapsamlı araştırmalar ve incelemeler sonucunda, DS Laboratories ile hiçbir bağlantısı olmayan bazı firma ya da firmaların DS Laboratories ürünleri adı altında sattıgı ve piyasaya sürdüğü Spectral DNC ve Spectral DNC-L adlı ürünlerin sahte ve taklit oldugu tespit edilmistir. DS Laboratories gerekli hukuksal işlemleri başlatmıs olup, sahte ürün yapımında faaliyet alan kurum veya kurumlar için agresif yasal yontemlere bas vuracaktır. Yapılan sahte ürünlerin kullanıcılarına büyük sağlık riskleri taşıdığını ve bütün müşterilerimizin dikkatina sunar ve DS Laboratories’in bu konuya büyük özveriyle yaklaşıp, sahte ürün yapımında ismi gecen bütün firmaların hukuk cercevesi altında en agır sekilde cezalandırılması ıcın gerekli hukuksal girisimlerde bulunacagını taahhüt ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.