Grayban

Grayban Uzman görüşü

Bu gurup ürünler her ne kadar boya değildir şeklinde ifadelerle sanki “saçın rengini kökten değiştirip ana rengine çevirir” imajı yaratsada özünde boyadan çokta farklı değildir çünkü uygulamayı bıraktığınızda saçlarınız aynen eskisi gibi olur.En önemli avantajı saçın rengini istediğiniz kadar koyulaştırırsınız yani bir anlamda boyayı yavaş yavaş yedirmiş olursunuz.Bu sayede ani değişiklik olmadan toplumda yadırganmadan saç renginizi koyulaştırmış olursunuz.

GrayBan Hakkında

*Melanin üretimini artırarak saçınızdaki doğal renk verici maddelerin üretimini artırır ve saçınızın kendi tabii rengine dönüşmesine yardımcı olur.

*Her renkteki saça uygulanabilir.

*Rahatsız edici kokusu yoktur ve elbiselerinizde leke yapmaz.

*Günlük düzenli kullanımda 3-4 hafta içinde sonuç alınmaya başlar.

*Saça zarar vermez, saç derisini tahriş etmez.

*Saçın hacim, canlılık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur.

*Kurşun Asetat ve zararlı kimyasallar içermez,

*200 ml. hacmindeki sprey şişe, saça kolay uygulama ve ekonomik kullanım sağlar.

Kullanım şekli

GrayBan’le gri ve kırlaşmış saçlarınızı bir aydan kısa sürede zararlı kimyasallar ve pahalı uygulamalara gerek olmadan kendi rengine yenileyin.

GrayBan saçtaki doğal proteinle birlikte melanin üreterek saçın kendi doğal rengini kazanmasına yardımcı olur.

Her kullanımdan önce şişeyi iyice çalkayın. Losyonu sadece kuru saça uygulayın.Günde bir defa saçınızda uygulayacağınız alan yeterince ıslanacak şekilde (tahmini olarak 2-4 püskürtme) kullanın ve tarayarak saç ve saç diplerine yedirin.İstediğiniz sonuca ulaşana kadar uygulamaya devam edin, daha sonra haftada iki güne indirerek saçınızın doğal rengini koruyun.

Sprey formundaki kolay kullanımlı bu ürün saçtaki doğal proteinlerle birlikte etki ederek, saçın kendi rengini kazanmasına yardımcı olur. Kullanıma başladıktan sonra 2-3 hafta içinde değişimin başladığını göreceksiniz. *

* Ürünün etki süresi beyazlaşmış saçların yoğunluğuna, yaş ve kalıtımsal özelliklere göre farklılık gösterebilir. İdeal sonuca ulaşmak için düzenli olarak iki şişe kullanılması önerilir.

*Ürünü hergün kuru saça uygulamak saça artan bir şekilde genç görünümünü geri kazandıracaktır.

*Grayban özel bir uygulama gerektirmez.

*Rahatsız edici bir kokusu yoktur ve hiç kimse saçınıza ürünü uyguladığınızı fark etmez.

*GrayBan boya değildir ve kıyafetlerinizde leke yapmaz.

*Saçınızın hacim, canlılık ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur.

*GrayBan saçın yağlanmasına sebep olmaz ve cildi tahriş etmez.

*Ürünü istediğiniz sonucu elde edene kadar uyguladıktan sonra haftada bir-iki kez kullanmak saçınızın doğal olarak genç görünüşünün devam etmesine yardımcı olacaktır.

Etki mekanizması

GrayBan saçtaki doğal proteinle birlikte melanin üreterek saçın kendi doğal rengini kazanmasına yardımcı olur.

Melanin üretimi kişinin kalıtımsal özelliklerine göre veya doğal olarak yaşlandıkça azalır. Melanin bir pigment olduğundan azalması sonucu gri ve beyaz saçlarımız artar.
Arzu ettiğiniz doğal saç renginize kavuşuncaya kadar yapacağınız günlük uygulama ile GrayBan saçınızın koyulaşmasına ve kendi rengini kazanmasına yardımcı olur .

Grayban Satış

Grayban 200ml alabileceğiniz en güvenilir kurum saç eczanesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.