Saç Ürünleri

Bioxcin

Abartılı reklam kampanyalarıyla ciddi bir tüketici kitlesi ve çok hızlı yükselen bir satışı olmuştur.Kullanıcılarının % 80 den fazlası (www.bioxcinanket.com) paralarının boşa gittiğini düşünecek sonuç alınca kullanımı hızla azalmıştır ve üretici firma tüketici kaybını karşılamak için restorex isimli yeni bir ürün piyasaya sürmüştür.

“Etkinligi ve güvenilirligi istanbul Üniversitesi istanbul Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda bitmiş ürün ile yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır”şeklinde hiçbir bilimsel değeri olmayan ama tüketiciyi yanıltmak için öne çıkarılan bir cümle geçmektedir.

İÇİNDEKİLER

Tüketicinin gözünü boyayarak etkilemek için ilaç gibi ampuller şeklinde üretilmektedir.

-Kaempferol

-Myrcetin

-Linoleik oleik asitler

-Betasitosterol

-Çinko

-A,B1,B2,B5,B9 Vitaminleri

-Mineraller demir,kalsiyum,magnezyum,potasyum

ETKİSİ

İçerdiği ürünlerden saç üzerine olum etkisi olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir ürün yoktur,üretici firmanın kendi yaptırdığı deneylerse güvenilirlikten çok uzaktır.

YAN ETKİSİ

Yan etki oluşturaca herhangi bir etkili madde içermemektedir

FİYATI

Başlangıçta 48 ampul 300 TL gibi abartılı rakamlara satılmışsada alıcı sayısı azaldıkça ücret TL ye kadar düşmüştür.

8 Yorum “Bioxcin”

 • antalyaakdeniz says:

  bioxın hemen ardından daha ucuz biomen daha sonra bioplus üçünüde kullandım .fiat haricinde hepsi aynı tamamen ticari bir ürün en ucuz şampuanı alın kullanın vey a tresan bence ucuz ve kaliteli gerisi hikaye …

 • ATİLLA says:

  BİOXİN SERUM BENİM SAÇIMDA DÖKÜLMEYİ DURDURDU VE CANLANDIRDI.. FAKAT BAŞKA SİTELERDEKİ YORUMLARDAN ANLADIĞIM KADARIYLA HER SAÇ DERİSİNDE İŞE YARAMIYOR. SAÇ ÇIKARDI MI SORUSUNA GELİNCE; HAYIIR..

 • Özgür says:

  İğrenç bir şey. Bioxcin’den nefret ediyorum.

  Losyonu ve şampuanı 9 ay kullandım ve saçlarım daha da seyreldi.

 • amed vanlı says:

  slm hocam yasım 20 ben 19 yasında bioxinle tanıstım yaklasık 1 yıl kullandım sonra baska bir sampuan kullanmaya basladım fakat günler gectikce sac dökülmem oldu saclarım cok inceldi kac kez kazıttım saclarım eskisi gibi olmadı bunun bioxsin den kaynaklandığını biliyorum cünkü benle birlikte 3 arkadasım vardı onlarda bırakınca aynı sorunu yasadılar biz bioxsin etkisini nasıl yok ederiz böle giderse sac kalmıyacak yardımcı olun lütfen 🙁
  Op.Dr.Atilla KAYA
  dökülmeyi önleyici bilimsel ürünler kullanmalısınız şampuan değil

 • KENAN says:

  Merhab arkadaşlar,ben bioxin şampuanı ve ampulunu bir arada kullandım,yaklaşık 1-1.5 sene kadar düzenli kullandım,yok denecek kadar az bir etkisi oldu,sonrasında %5 adında bir sprey kullandım,alın kısmında yeni saçlar gelmeye başladı,öyle ki çevremdeki insanlar bile farkettiler,tabii abartı değil,ne kadar güvenilir ne kadar sağlıklık bu ilaçlar bilmem ama bu iş sabır işi kesin.

 • Hamit says:

  Hocam, peki alternatif ne öneriyorsunuz? Çok bilgi kirliliği var. Pek isim vermiyorsunuz ama neyi iceren ürün alalım ya marka? kime neye güvenecegz.?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  işi sadece saç ürünleri olduğu için hair pharma ürünlerine güvenilebilir bence, araştırıp kendiniz karar vermelisiniz.

 • merak says:

  pardon birşey soracağım. her ürüne bir kulp takmışsınız ancak önerdiğiniz şey ne çok merak ediyorum?
  lutfen ön sayfadaki büyük puntoyu tıklayınca gelen ürün olmasın yoksa çok büyük bir reklam döndüğünü sizing de gerçekten uzman olmadığınızı düşüneceğim?!?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  Sanırım bazı şeyleri anlamak için belli bir zeka düzeyi gerekiyor,
  siz ortadaki puntoya tıkladığınızda açılan sitede her marka ve çeşit saç ürününün satıldığını yani bir ürün olmadığını
  ayrıca bilimsel içerikleri olanların hepsinin olumlu etkilerinin öne çıkarıldığını,
  işe yaramaz ürünlerin ise eleştirildiğini anlayamamışsınız.
  Sizin gibi zeki insanlara satmak için üretilen “1 ayda 6800 saç teli çıkaran” ürünler var siz en iyisi o siteleri ziyaret edin.Bu site gibi yönlendirici sitelere girip yönlenmeyin 🙂

 • Kensai says:

  Merhaba,

  Erkek tipi saç dökülmesi için doktorum Zenagen şampuan ve Minopecia fort önerdi. Sitenizde Zenagen ile ilgili bilgi göremedim, işe yarayan bir ürün mü?

  Teşekkürler.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  şampuan saç dökülmesinde kullanılacak birincil ürün değildir.

Yorum Yap Soru Sor

ular

Arama
Saç Biti Tedavisi