Saç Ürünleri

RU58841

RU58841Saç dökülmesi için geliştirilmiş bir maddedir,seri üretime geçilememiş olsa da dökülme sorununa farklı bir çözüm getirmesi beklenmektedir. Şu ana kadar üretilen maddeler ya kalite artırmaya yönelik yada dökülme sebebi olan DHT hormonunun oluşumunu engellemeye yöneliktir. Oysa Ru58841 adlı madde bunlardan çok farklıdır DHT nin saç köküne bağlanmasını engelleyerek zarar vermesini önlemektedir.Yani DHT nin vücuttaki diğer görevlerini engellememektedir.

Saç dökülmesinin bu şekilde tedavi edilebilmesi hastaların en çok tedirgin olduğu cinsellikle ilgili yan etkiler sorununu ortadan kaldırmaktadır çünkü Di Hidro Testosteronun oluşumunu değil köke verdiği zararı engeller, bu şekilde hormonun diğer görevlerini engellememiş olur.

Ru58841 maddesinde en önemli sorun hala seri üretime geçecek şekilde üretilememesidir.Seri üretime geçildiğinde diğer saç dökülmesi ilaçlarının büyük çoğunluğu devrini tamamlamış olacaktır.

Ru58841 procapil, minoxidil ve finasteridden çok farklı bir etkiye sahiptir.Yaygınlaşamamasının en önemli sebebi hammaddenin aşırı pahalı olması olabilir.Toz halinde satış fiyatları 10 gr 200 dolar olan yer var 5 mg ı 169 dolar olan yerler var.

6 Yorum “RU58841”

 • yalçın says:

  hocam minox un içine yüzde 5 olarak toz halinde kullanmamızın bi sakıncası olur mu 10 ml 05 mg gibi günde bir kere kullanmamız etkili olur mu
  Op.Dr.Atilla KAYA
  çok ayrıntılı bilgim yok ama minoxun içinde toz gibi kalır yani erimez vede etkisi olmaz,eritici solusyonun ne olduğunu öğrenmek lazım, aseton olabilir.

 • mustafa says:

  hocam ruxolitinib diye bir madde çıkacakmış bu omu haberlerde çıkmıştı kellik tarihe karışacak falan diye bir bilginiz varmı bizide aydınlatırsanız sevinirim
  Op.Dr.Atilla KAYA
  kellik her sene tarihe karışıyor 🙂
  ruxolitinib çok farklı bir ilaç ve saç dökülmesi için değil saçkıran tedavisi için etkili

 • mustafa says:

  hocam iyi günler şimdi bu ru58841 in hormonlara hiç bir yan etkisi yok mu? veya yanetkileri neler?,illaki bir yan etkisi vardır ama önemsiz yan etkiler mi gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirmiyiz.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  yan etkisi yok ama öyle alıp kullanabileceğiniz bir ilaç değil bulamazsınız

 • gurel says:

  Hocam amerikaya giden birinden ru getirticem sizce nasıl kullanmalıyım
  Op.Dr.Atilla KAYA
  valla karışımın nasıl hazırlandığını bilmiyorum 🙁

 • olakze says:

  bana finas yan etki (jinekomasti) gösterdi. yan etkisi olmadan dökülmeyi büyük ölçüde durduran bir madddenin hala hastalara sunulmaması, göz göre göre genç yaşta kelliğe doğru gitmem ne acı..

 • yasin says:

  Hocam ben8 aylık bir saçkıran hastasıyım Ruxolitinib ve tofactinib adlı iki ilaç ismi gördüm bu ilaçların faydasını görürmüyüm.cünkü ilaçların biri kan için biri romatizma için. Eğer faydası olacaksa fiyatları ne kadar biliyor musunuz? Teşekkürler .
  Dr.Atilla Kaya
  saçkıran için en etkili madde squraik asit di butil esterdir.oda Sadbenin içeriğinde var

Yorum Yap Soru Sor

kambing

Arama
Saç Biti Tedavisi