Saç Ürünleri

Saç Beyazlaması

Saç Beyazlaması:

1)Bir baş sarımsak,bir soğan,bir yumurta sarısı,bir yemek kaşığı badem yağı,bir yemek kaşığı halis zeytinyağı

Tüm malzemeler rondoya koyulur,krema kıvamına gelinceye kadar çekilir.Bu karışım saç diplerine ve saçlara masaj  yaparak iyice yedirilir (boya yapar gibi) ,naylon bone takılarak uygulamadan sonra bir saat kadar bekletilir,Daha sonra normal banyo sıcaklığında su ile saçlar masaj yaparak iyice yıkanır temizlenir.Bu uygulamaya saçlar istenen rengi dönüşene kadar haftada bir devam edilir.

2)Bir su bardağı reyhan,bir çay bardağı ceviz yaprağı ince ince kıyılır içine bir kahve fincanı su koyularak haşlanır.Daha sonra bu karışım rondoya alınır içine 2 yemek kaşığı zeytinyağı ve biraz çam terebenti esansı eklenir krema kıvamına gelinceye kadar rondoda çekilir.Hazırlanan karışım saç diplerine iyice yedirilerek,masaj yaparak ve saç boyar gibi her tarafına uygulanır.Başa bone geçirilir,bir saat bekletilir,daha sonra saç yıkanır.Haftada iki defa uygulanır,istediğiniz sonucu aldıktan sonra bu etkinin devamlılığı için ayda bir defa  aynı şekilde bakım yapılır .

Saç beyaz giderici ürünlerini en uygun fiyat ve kapıda ödeme imkanı ile HGF Satış sayfasından alabilirsiniz.

 


2 Yorum “Saç Beyazlaması”

  • Anonim says:

    denemek lazım

  • Halil says:

    Hocam ben 22 yaşındayım ve bıyıklarımda 15-20 çenemde 2,3 saçımda da 2 tane beyaz var. Bıyıklarım erken yaşta niye bu kadar beyazladı hangi ürünü kullanmalıyım? B vitamini kullanmaya başladım ama bir faydası olur mu?
    Op.Dr.Atilla Kaya
    metionin ve biotin beyazlamayı azaltır ve geciktirir.xpecianın içeriğinde her ikiside yeterli miktarda var.kullanabilirsin

Yorum Yap Soru Sor

naga

Arama
Saç Biti Tedavisi