Benev GF Hair Care Complex

Benev GF Hair Care Complex adlı ne olduğunu tam anlamadığım üründe de ekleyeyim dedim ama ne yazacağımı şaşırdım. 2.280 TL ye neredeyse saç ekim fiyatına satılan böylesi bir ürün hakkında ne yazılır bilemiyorum ama söylenecek en doğru söz “Türkiye’de bunu alacak kadar aklı evvel zengin var mı acaba? “.
Yurdışı satış fiyatları da azımsanacak gibi değil 440 USD.
Ürünle ilgili hiç anlamadığım ise içerğindeki 8-10 maddenin hiçbirini neredeyse hiç duymamış olmam. Kendimi çok cahil hissettim 🙂
Yinede kişisel önerim bu kadar çok parayı sokağa harcamadan önce kullanan birine (tabi bulunabilirse) sorup sonuç hakkında fikir edinilmeli.
Aşağıda okuyacağınız ürünün resmi sitesinde yazılanlar arasında “GF Hair Care Complex sadece klinik uygulama içindir.” Yazısının da ne anlama geldiğini tam değerlendiiremedim.
Buradan sonrası ürünün resmi sitesi ve gelen mailden alıntıdır; benev saç serumu
Erkek [ALOPECIA] tipi saç dökülmesinde son derece etkilidir. Menopoz döneminde son derece etkili sonuçlar alınır. Saç ekiminden sonra kullanılmalıdır. Ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra saçlar dökülmez.
Etken Maddeler
GM-CSF, HGF, PGDF-AA, TGF-B2 and B3, TGF-B, rh-Polypeptide (VEGF). rh-oligopeptide-i [lGF-1,IL-6,IL-7, IL-8], çözülen kolajen [Soluble Collagen]
Yararları
Erkek [ALOPECİA] tipi saç dökülmesini durdurur, yeni saçların çıkmasını sağlar
Saç ekiminden sonra kabuklanmayı hızlı iyileştirir. Bir haftadan itibaren düşmeye başlar. Deriyi kuvvetlendirir (zemin) ve sağlıklı hale getirir. Bu sayede saç dökülmesi durur, yeni saç çıkmasına yardımcı olur, saçlar kalınlaşır ve saç kökleri kuvvetlenir.
Tüyleri saça dönüştürür
Menopoz döneminde saç dökülmesini durdurur, saç çıkartır
Kafa derisinde saç folikülü yok ise saç ekilmelidir, saç ekiminden sonra GF-Hair Care ürünü kullanılmalıdır. İlk bir ay veya 45 gün topikal uygulanır. Ardından Skin Stamp uygulaması yapılır.
Kullanım Şekli
Haftada iki serum, beş hafta uygulama yapılması tavsiye edilir. Her uygulamada 4ml uygulanması tavsiye edilir. 0.8 mm Skin Stamp ile yapılması tavsiye edilir. İki hafta hasta dinlenmelidir ve gözlemlenmelidir. Kellik bölgesi büyük ise aynı şekilde bir kutu daha kullanılması tavsiye edilir. Her uygulamadan 24 saat sonra saçların yıkanması tavsiye edilir.
Yararları
Klinik çalışmalar %42 oranda yeni saçların yeniden uzadığını göstermiştir, ayrıca %33 oranında da saçlarda kalınlaşma sağlanmıştır.
Sağlıklı ve normal saç uzamasını sağlamak için, kafa derisinin sağlıklı olmasına odaklanmıştır.
Erkek(Alopecia) tipi saç dökülmesini durdurur, yeni saçların çıkmasını sağlar.
Menopoz döneminde saç dökülmesini durdurur, saç çıkartır.
Saç ekiminden sonra kabuklanmayı hızlı iyileştirir. Bir haftadan itibaren düşmeye başlar.
Deriyi kuvvetlendirir (zemin) ve sağlıklı hale getirir. Bu sayede saç dökülmesi durur, yeni saç çıkmasına yardımcı olur, saçlar kalınlaşır ve saç kökleri kuvvetlenir.
Tüyleri saça dönüştürür.
Ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra saçlar dökülmez.
Yan etkisi yoktur
Klinik Uygulama
Klinik uygulama modelleri ile beraber uygulanabilir. Skin Stamp medical device dışında, LED (kırmızı, mavi, Infrared) veya lazer ile uygulanabilir.
GF Hair Care Complex sadece klinik uygulama içindir.
Haftada iki serum, beş hafta uygulama yapılması ve her uygulamada 4ml uygulanması tavsiye edilir. 0.8 mm Skin Stamp ile yapılması önerilir.
Her uygulamadan 24 saat sonra saçların yıkanması tavsiye edilir.
BENEV GF Hair Care Complex: Öncesi ve sonrası fotoğraflar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.