De nature serum

Yine güzel memeleketimin saf insanlarının iyi niyetini suistimal ederek paralarını almaya çalışan uyanık birilerinin çıkardığı ürünü gördüm ve kendimi tutamadaım. Bir konu yazayım dedim. Epeydir elim değmedi de 🙂

De nature serum yada kaş kirpik serumu diğer saç serumlarının tümü gibi içeriğinde saç veya kıl kökü üzerinde herhangi bir etki oluşturamayacak maddelerle doldurulmuş bir ürün.

İçeriğindeki maddeleri inceleyecek olursak;

Lanolin ; bildiğimiz bir tür yağ kıl köküne ulaşma ihtimali olmayan bir madde, tamam uygulandığı yerde bütün yağlar gibi kıllarda parlaklık oluşturur ama kaş yada kirpikte herhangi bir kalite artışı sağlama ihtimali yoktur.

Panthenol ;Bepanthen adlı deri nemlendiricisinin ilk defa kullandığı ve deri kremlerinde kullanılan bir maddedir. Bunun ön formu olan provitamin B5 in tablet şeklinde alınması halinde kıl kalitesini artırabileceği yönünde bilgiler var.

Glycerin ;Farklı yazılmış ta olsa bildiğimiz gliserin, nemlendirici özelliği dışında hiçbir etkisi yok. daha çok ürünlere dolgu amacıyla konur.

Tripeptide ; Bu da bildiğimiz 3 aminoasitle oluşmuş bir madde ve aminoasitler protein yapımında kullanılır. Kozmetik ürünlerde sıkça kullanılsa da kıl yapısını değiştirdiği yönünde bilimsel veri yoktur

Gelelim sitede kullanılan resimlere; siteye girenlerin gözüne gözüne sokulan resme bakalım.

Hani vardır ya iki resim arasındaki 7 farkı bulun şeklinde bulmacalar, onun gibi aşağıdaki iki resim arasında 7 değil 1 fark var bulmaya çalışın 🙂

de nature serum

Bulamadınızsa ben söyleyeyim aradaki tek fark sağ taraftakine kaş kalemi sürülmüş sol taraftakinde kalem yok 🙂 . De nature kaş kirpik çıkarıcının fiyatını mı merak ediyorsunuz? onuda ne siz sorun ne ben söyleyeyim, 69 TL gibi abartılı bir rakam.

Buradan sonraki bilgiler ürünün resmi sitesinden alıntıdır.

De Nature Kaş ve Kirpik Serumu Türkiye’nin ilk eczacısı Mehmet Müderrisoğlu
tarafından geliştirilmiş olan eşsiz bir formüldür. Uzun yıllar araştırmalar
ve testler sonucunda geliştirilen muhteşem buluş piyasaya sürüldüğü ilk
günde etkisi ile herkesi şaşırtmıştır. Avrupa’da bir çok habere ve dergiye
manşet olmuş milyonlarca kişi tarafından kullanılmıştır.
Türkiye’de geliştirilen bir ürün olmasına rağmen Avrupa’da en çok ilgi
gören ürünler arasına katılmıştır. Kaş ve kirpiklerde yarattığı doğru
gürleşme etkisi sayesinde bayanların takma kirpik, makyaj ile kirpik ve kaş
doldurma problemelrini adeta yok etmiştir.

Göz, kaş ve kirpikler bir kadını en güzel gösteren faktörler arasında yer alır. Kaş ve kirpiklerinde istenilen gürlüğü yakalayaman bayanlar bu problemi gidermek için her gün kozmetik malzemeleri ile seyrek bölgeleri kapatmaya çalışır ve bununla beraber takma kirpik gibi alternatifler kullanır. Bunlar kalıcı bir yöntem olmadığı gibi kaş ve kirpiklerde daha büyük kayıplara yol açabilmektedir. De Nature Serum sunduğu doğal, hızlı etkisi ile sizlere zorluk çekmeden kaş ve kirpiklerinizi gürleştirme imkanı sunar. Bu nedenle milyonlarca kişi tarafından tercih edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.